Digisat

Telewizja satelitarna

Gdańsk, Radomska 3B/1

Krzysztof - opinia (1) Solidna i profesjonalna obsługa ...polecam. Krzysztof Aneta - opinia (1) Szybka, profesjonalna naprawa, bardzo polecam! Aneta Grzegorz - opinia (1) Montaż anteny satelitarnej, solidnie zrobiony. Polecam Grzegorz
Beata - opinia (1) Szybka,fachowa naprawa.gorąco polecam. Beata Polecam! (1) Pełen profesjonalizm,bardzo dziękuję,sympatycznemu panu,polecam z czystym... Kati Opinia (1) Jeśli macie problemy z tv sat to trafiliście pod dobry adres. Pan Henryk na... Ania Polecam!!! (1) Super fachowiec, nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Polecam!! Korzystałam... Anna Polecam!!! (1) Polecam usługi u tego Pana. Po mimo telefonu w niedziele rano, napawa/wymiana... Dominika Prawdziwy fachowiec P.Henryk (1) Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Henryka, już na pierwszy rzut oka widać... D. Świetny fachowiec. (1) Polecam w 100%. Świetna, szybka usługa, Pan Henryk przyjechał od razu(późny... Piotr Znakomity Fachowiec w branży elektrotechnicznej (1) Korzystałem trzykrotnie z pomocy w instalacji mojej anteny krótkofalarskiej (... Jerzy Plath Szybko i sprawnie (1) Polecam, bardzo szybki montaż anteny satelitarnej, wszystko działa Kuba Super fachowiec P. Henryk. (1) Super gość, konkretny. Zna się na robicie. Polecam!!! Ania sprawnie i fachowo (1) Dziękuję za sprawne i fachowe podejście do tematu instalacji. Nawet w trakcie... luk antena naziemna + tv sat (1) gorąco polecam,100% fachowość + profesjonalizm z najwyższej półki grzegorz k Nc+ (1) 100% Profesjonalizmu. Pomysłowość w przypadku rozwiązania mojego problemu z... Grzegorz P 100% Profesjonalizm. (1) Zadzwoniłem do Pana rano a po południu miałem już ustawiona antenę sat.... Zbyszek Profesionalista -Instalator!!! POLECAM :-) (1) Pierwszy instalator którego wiedza i doświadczenie jest niesamowite.... M_ALEX Polecam wszystkim (1) Doświadczyłem błyskawicznej i rzetelnej obsługi, fachowiec wszechstronny, z... Medyk