Dlaczego były kandydat na prezydenta Gdańska nie ma zwolenników?

Pan Kacper P. ubiegał się o urząd prezydenta Gdańska. Przegrał.

Dlaczego ludzie, którzy wtedy głosowali na niego nie są teraz jego zwolennikami?

Odbyła się na tym forum krótka dyskusja o zaletach pana Kacpra. Wskazano kindersztubę. Pewnie słusznie. Wskazano również ładną żonę. Cóż, jeśli to można zaliczyć do zalet mężczyzny to zgadzam się (choć wszystko jest rzeczą gustu). Od wielu osób padły pytania, które nasuwają się w sposób naturalny. Jakie dokonania zawodowo-życiowe ma Pan Kacper? Ja osobiście wiem, że jest synem zasłużonego dla kraju taty, skończył studia i zaczął pracę. Nie wiem nic więcej. Żadna odpowiedź nie padła. Pytanie było stawiane kilkanaście razy w kilku postach. Odpowiedź nadal nie padła. Udano, że pytań nie było.

Należy więc przyjąć wniosek, że dla osób, które oddały swoje głosy jedyną przesłanką było niegłosowanie na niego ale przeciwko oponentowi.

Przykre, że tak słabi są ci zwolennicy.

Ja - w przeciwieństwie do osób typu łowca, iza itp. (dla których wszyscy to mordercy i złodzieje) - szanuję ludzi, nie dzieląc ich na barwy partyjne. Pana Kacpra bardzo szanuję, mimo że mam inne poglądy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

> Ja (...) szanuję ludzi

Dziś Dzień Kobiet, a nie Prima Aprilis
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Z Ratlerka taki zwolennik, jak ze mnie król Estonii.
Ratlerek to zwykły troll, którego Partia aktywuje na konkretne akcje.
Partia wystawi w Gdansku Plazynskiego, to taki troll wypisuje że Plazynski ma ładną żonę. Co ma pisać innego ?
Ze jest bezrobotnym prawnikiem, który chciał se dorobić na stanowisku prezydenta ?
Gdy Partia każe ratlerkowi atakować Panią Dulkiewicz, to to robi, mimo ze minęły dwa dni od wyborów.

Intelektu tam zero, własnego zdania tez.
Taki internetowy troll od propagandy partyjnej mowy nienawiści.
Masz wiec odpowiedz. Równie dobrze mógłbyś próbować dyskutować z autobusem, kublem na śmieci czy znakiem drogowym.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...

Poradnik eko-polityczny (7 odpowiedzi)

W związku z faktem, że władzę przejęli prawdziwi fachowcy, tacy jak Szczerba i Joński, trzeba...