Dlaczego ludzie są coraz bardziej głupi?

Ja już szału dostaję, nie mogę tego znieść. Moje otoczenie to ludzie w wieku 35-45. Nikt nic nie potrafi. Nie umieją się zalogować, nie potrafią zamówić ubera, nie używają blika bo strach, nie potrafią pływać albo nie wiedzą, gdzie jest Sobieszewo. To często są ludzie z dobrymi stanowiskami, wszyscy po studiach. Nie chce im się niczego uczyć, lepiej niech dziecko ogarnie. To społeczeństwo wyginie w końcu!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Relaks. Grupa w stadium "głupoty", które tutaj reprezentujesz, pierwsza pójdzie do odsiewu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja bardzo się teraz martwię o modele droidów identyfikujących się jako kobiety, które opanowały ten niebieski portal CIA oraz to drugie satanistyczne szambo Melona, którego prawdziwy Tesla nie zatrudniłby nawet do wyrzucania śmieci, bo by tam grzebał i podkradał.
No bo to było tak. Najpierw kazały siedzieć w domach, potem polecały boosteka, następnie, przez krótki czas wyrażały poparcie dla Ramana Pratasewicza, który obecnie codziennie dziękuję Panu Bogu za to że jego prezydent uziemił tamten samolot. Potem doszło do pewnej niekonsekwencji bo nie domagały się nobla z medycyny dla tego drugiego prezydenta za powstrzymanie najstraszliwszej epidemii w dziejach ludzkości, bo zajęte było oddawaniem połowy pensji dla Wielkij Ukrainu. Nie odnotowałem też skanów zaświadczeń z czwartym i piątym boosterkiem, więc niniejszym o to apeluję!
A martwię się dlatego ze jeśli by się okazało, że znany i przezabawny serial The Simpsons znów przepowiedział przyszłość, to może nastąpić krytyczny błąd w oprogramowaniu. Bo z jednej strony kot jest tam bogiem, a z drugiej przecież uniwersalny avatar "popieram bieżącą hagadę" jest wciąż aktualny. Myślę że nastąpi rozłam na ligę obrony kota i ligę mordowania kota. Być może ten tragiczny rozdźwięk będzie tak wielki, że część zdecyduje się na najbardziej bohaterskie rozwiązanie, czyli całkowite zredukowanie swojego śladu węglowego.
Pozostaje zatem mieć nadzieję, że ten pomór kotów to jedynie wrzutka coś tam przykrywająca. Np. nowe prawo geologiczne.
A dlaczego ludzie są coraz bardziej głupi? To jest źle postawione pytanie. Jak słynne zdanie "wszyscy Ateńczycy kłamią" wypowiedziane przez Ateńczyka. Następuje kolejny cykliczny zmierzch cywilizacji. Tym razem cywilizacji białego człowieka. Nawywijał on tak bardzo, że wziął się za dzieci i ujarzmianie wolnej woli, więc kolejnego cyklu może już nie być. Lub zacznie się od jaskiń.

https://youtu.be/S5A0fhme7ys
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wychowanie bez odpowiedzialności
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Vibracje (5 odpowiedzi)

Au revoir, Alain Delon... http://www.youtube.com/watch?v=_ifJapuqYiU

Zakaz zakupu kryptowalut (42 odpowiedzi)

Takiego to niusa dzisiaj przeczytałem:...

Potrzebna pomoc kancelarii przy oddłużaniu (3 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad możliwością oddłużenia bez konieczności ogłaszania upadłości. Czy ktoś z Was...