Dlaczego

Mam takie pytanie,jak przez neta znależć normalną kobiete do stałego związku nie materialistke
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dlaczego

http://www.youtube.com/watch?v=VM-FwAzHVLI :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Dlaczego

Tak całkiem od pieniędzy to chyba nie zależy,bo bogaci by się nie rozwodzili, finanse zapewne dla niektórych są waznym czynnikiem,ale nie są dane na stałe,a co jak ich zabraknie?Lepiej chyba szukać kogoś kto się nie kieruje głownie wartościami materialnymi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dlaczego

Graszka....czyżby trochę goryczy od Matineza skapnęło i na Ciebie?;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dlaczego

Nie wylamuje się. Mój facet ma dobry potencjał- porządek w głowie, szeroki zakres umiejętności i priorytety zgodne z moimi :-)
Dodatkowo jest ze mną codziennie. Śpi ze mną, przytula mnie i jest zawsze, gdy tego potrzebuję. Współczujesz mi? Przepraszam, ale to ja współczuję Tobie.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dlaczego

I tak to działa że teraz jest Sam.;-)
Właśnie,Sam,może o tym mercedesie opuszczaj.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dlaczego

@Sam
będę sie o ciebie starał i że będę przy tobie, ponieważ moje serce jest przepełnione prawdziwą miłoscią. Miłość to jest to co mogę ci obiecać, bo maj jej ponad miarę i chcę się nią podzielić z tobą" :PPP takie tam ^^

Bajery bez pokrycia.
Normalnie jak politycy przed wyborami:-)))))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dlaczego

No to dlaczego wyłamujesz się ze stereotypu w który wszystkich wrzuciłaś?:D
Co do pieniędzy...owszem,mają znaczenie ale nie powinny być najważniejsze:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dlaczego

Sama potrafię się ustawić. Gdyby było tak jak mówisz, w ogóle nie zawracalabym sobie głowy moim obecnym facetem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dlaczego

@Graszka
biorac pod uwage, ile wpisow sama przeczytalas, nie powinno cie to dziwic.... ;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dlaczego

"Wasze podejście sprawdzało się 25 lat temu. Teraz zakochujemy się w zaradności, nie w pięknych oczach"......No cóż,to mogę tylko współczuć.I nie mów za wszystkich bo mylisz się:)
Ps.pomiędzy zaradnym inwestorem a bezdomnym na dworcu są jeszcze inne zawody:)
Ale Kłapouchy ręce zaciera:(
Ty jednak wybierasz facetów wg grubości portfela:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Dlaczego

Inka, wybacz, ale takie słowa wolałabym usłyszeć od zaradnego inwestora niż od bezdomnego na dworcu. Ty zapewne też, więc nie mów mi, że pieniądze nie mają znaczenia.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dlaczego

Ja nierozumiem jak można OBIECAĆ miłość w trakcie gdy kogoś się poznaje?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dlaczego

Inka, to teraz pomyśl, co jest przyczyną zdrady. Może w pracy, w której spędzamy całe dnie, bo przecież musimy zarabiać pojawiła się piękna, zadbana i pewna siebie kobieta? A wieczorami żona przytloczona problemami chce iść spać i zaniedbuje męża..? Wasze podejście sprawdzało się 25 lat temu. Teraz zakochujemy się w zaradności, nie w pięknych oczach. Niestety statystyki są okrutne.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dlaczego

Cross....no to dobrałeś się z Kłapouchym:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dlaczego

""nie obiecuje ci że będziesz bogata, ze będziesz jeździć srebrnym mercedesem i pływać w luksusach..."

Po takim wstępie któraś pozwoliła Ci dotrzeć do tej części o miłości zanim odwróciła się i wyszła? ;)))
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dlaczego

Nie zostawiła ale może on odchodził bo go np.zdradziła?Tego nie wiemy i wiedzieć nie musimy.To co napisał jest piękne i każdy kto kocha i chce być kochany pragnie wypowiedzieć i usłyszeć takie słowa.Przyszłości nie zna nikt:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Dlaczego

Inka, ale Sam wcześniej napisał, że jeszcze żadna kobieta go nie zostawiła.
Najpierw obiecuje miłość a potem rzuca...
Nigdy nie obiecywałam żadnemu chłopakowi że będę go kochać, bo jeżeli w późniejszym czasie okaże się inaczej, to będzie wskazywało na to że byłam poprostu nieszczera
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dlaczego

Jesteście mądrzejsi od statystyk Forbesa :-)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dlaczego

Sam...i to jest właśnie to:D....no kurcze,pasujesz mi na zięcia;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dlaczego

Nie wierzę Ci Sam:)
Miłość obecujesz? A co z dochowaniem obietnicy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

pies (50 odpowiedzi)

"Czym lepiej poznaję ludzi, tym bardziej kocham swojego psa". To słowa Marka Twain'a. Ostatnio...

Alkoholizm (42 odpowiedzi)

Jak zostaje się alkoholikiem? Pijąc alkohol. Zwłaszcza pijąc go dużo, często i w młodym wieku....

a gdzie jedziecie na wakacje? (33 odpowiedzi)

no cóż ,pogoda za oknem fatalna,marzy nam się południe Europy ,ale powiedzcie gdzie jedziecie na...