Dlaczego wciąż grzeją w połowie maja?

Słuchajcie, czy ktoś się orientuje, czemu wciąż nie wyłączono ogrzewania w wielkiej płycie (LWSM Morena)? To jest jakiś absurd - na dworze ciepło, poza gorszymi dniami ludzie chodzą bez ubrań wierzchnich, a grzejniki wciąż pracują!
Co da się z tym zrobić? Wyobrażacie sobie nasze rachunki za ten sezon grzewczy?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie, później znowu podwyżki czynszu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas na Chełmie tez ten sam problem, nie wyłączają ogrzewania. Dodatkowo ciągły szum w grzejnikach od czasu gdy wymienili je na nowe z tymi nowymi pokrętłami.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja się zastanawiam, w jakim świecie to jest w ogóle legalne... Przecież mieszkańcy będą musieli za to zapłacić kupę pieniędzy. Na dworze piękne słońce, 18 stopni, a kaloryfery grzeją. Ktoś ma pomysł, gdzie to zgłosić, co z tym zrobić?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem. Ale na Chełmie nadal ten sam problem, nie chcą wyłączyć ogrzewania...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja sie nie dziwie ze grzeja, w maju bylo nadal dosc zimno i ludzie by marzli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Sedno sprawy jest takie byście płacili za grzanie nawet jesli nie jest to potrzebne , czyste złodziejstwo , i nie ma jak się przed tym bronić !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wzgórze Hoplity (5 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje u zbiegu ulic Kartuskiej i Myśliwskiej - w dobrze skomunikowanym miejscu, w...

Gdansk -Gdzie warto kupic ? (71 odpowiedzi)

Witam ! Jestesmy w trakcie szukania mieszkania 2-3 pok. Chciałem się poradzić gdzie wg. Was warto...

Leśna Dolina (20 odpowiedzi)

Lokalizacja osiedla Leśna Dolina pośród drzew i w bliskiej odległości od Parku Krajobrazowego...