Dni otwarte osiedla Nadmorski Park

Temat dostępny też na forum: Dni otwarte osiedla Nadmorski Park Rozrywka Brzeźno
Nadmorski Park to osiedle, które powstaje najbliżej gdańskiego molo. Budowa czterech kameralnych budynków zakończy się tego lata. W związku z tym deweloper tej inwestycji - firma Invest Komfort - organizuje tu dni otwarte.Będzie to okazja by zapoznać się z malowniczym położeniem osiedla oraz poznać jego przyszły charakter. Kameralne, trzypiętrowe budynki otoczone będą zielenią, przez osiedle ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyjdę na pewno

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania w tej inwestycji. Przekonuje mnie fakt, że jej poprzedni etap w ogóle się nie starzeje, a wręcz przeciwnie - pięknieje z wiekiem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

Wydaje się idealne dla rodzin

Ponadto, czytałam o bogatej aranżacji części wspólnych na tym osiedlu. Wśród nich znalazła się nawet "strefa audiofila"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Propaganda

To pewnie pracujesz dla Invest Komfort
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fajny podpis

nawet po nim widać zamiłowanie do teorii spiskowych. ;) Nie wiem co ma chodzenie na dni otwarte do pracowania u dewelopera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ciekawe dlaczego po odbiorze osiedla nagle deweloper buduje na poboczu drogi, nielegalnie miejsca parkingowe.
Dzisiaj zawiadomiłem PINB i CBA aby prześwietliło działania IK.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobrze się czujesz?

Po pierwsze - skąd wiesz, że buduje miejsca parkingowe rzekomo nielegalnie? Pracujesz w urzędzie i widziałeś plany? A po drugie - zawiadamiasz CBA? Może jeszcze MI6?
Człowieku, cokolwiek bierzesz - bierz połowę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3