kt - ocena (1) Świetny duet projektantek. Wspólnie stworzyliśmy piękną nową wersję... kt Kasia - opinia (1) Gorąco polecam współpracę z Paniami rzetelne podejście do projektu i... Kasia Marcin Kulig - opinia (1) Szukałem kreatywnej koncepcji aranżacji wnętrza do nienajmłodszego już... Marcin Kulig
Agata - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Paniami z DoMilmetra. Otrzymałam... Agata Maria - opinia (1) Z usług Domilimetra skorzystałam przy przebudowie kuchni. Jestem bardzo... Maria Zachęcam do skorzystania (1) Szukałam pomocy w całkowitej przeróbce starej niezbyt ładnej kuchni w bloku,... Jarka Szczerze polecam :) (1) Polecam współpracę - terminowość, świetne pomysły i zaangażowanie. Przy... Patryk Polecam (1) Bardzo miła i profesjonalna obsługa a przede wszystkim terminowa!! Pełna... Renata Kreatywność i nietypowe pomysly (1) Skorzystaliśmy z Domilimetra po raz pierwszy do aranżacji i nadzoru... Agnieszka Szyte na miarę (1) Dałem same 6 bo efekt jaki uzyskały dziewczyny z pracowni spełnił moje... Wojtek