parka (1) byłem ostatnio z dziewczyna na obiadku i musze przyznać, ze jedzonko nam... kris & marta super klimat! (1) Wczoraj byliśmy z moją drugą połówka na rocznicy i muszę powiedzieć że... Patryk słabo.. (1) swojego czasu bardzo często odwiedzałam Siestę, byłam zadowolona ze smaku... Aga
dobra qchnia- to jest to!!!!! (1) Znalazłam to miejsce przypadkiem,lecz nie żałuje!schowana w uliczce... Asiula DOBRA QCHNIA JEST O.K. (1) Jedzenie rewelacja , obsługa miła , ceny średnie , i ta miła atmosfera w... Kamil kasia - opinia (1) Polecam każdemu!!! Klimat jest tam taki, że człowiek się po prostu... kasia Dobra Qchnia TO JEST TO!! (1) Rewelacyjne jedzenie , super atmosfera ,BARDZO POLECAM, nic dodac nic ujac... Jacek GORACO POLECAM!!!!! (1) Bardzo dobre jedzenie! Szczególnie gorąco polecam halibuta z kozim serem,a... Melania zmana zdecydowanie na gorsze (1) Mi się robaczek nie trafił, szkoda, bo lubię zwierzęta :-). A tak na... active Dobra Qchnia-REWELACJA (1) Zdecydowanie zasługuje na miano DOBREJ KUCHNI. Na szczescie w bratkach do... Asiulek Robaczek w nagietku (1) Zamówiłem golonkę z opiekanymi ziemniakami.Ilość ziemniaków... Ireneusz Dobra Quchnia warta grzechu (1) Dobra Quchnia to idealne miejsce do przezywania rozkoszy podniebienia.... Agnieszka