Dobra obsługa, bardzo słaba jakość usług

Pojechałem do Perfekt Serwisu po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii i teraz zastanawiam się czy sami ich sobie nie wystawiają. Jakość usług marna. Przy odbiorze samochodu usłyszałem, że mam zabrać "to coś" i niby po naprawieniu samochodu miałem dalej usterki. Po ponownym oddaniu musieli wezwać specjalistę z zewnątrz, który oczywiście obciążył mnie dodatkowymi kosztami. Tym razem po odjechaniu z serwisu zapaliła mi się kontrolka silnika. Trzeci raz już do nich nie pojadę. Pewnie z salonowymi samochodami sobie radzą, ale jak się przyjedzie starszym rocznikiem to już jest dla nich wielki kłopot. Ogólnie nie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu

Dzień Dobry,
Po przeanalizowaniu Pańskich zastrzeżeń pragniemy wyjaśnić iż o stanie instalacji elektrycznej Pańskiego samochodu został Pan dokładnie poinformowany przy odbiorze auta z serwisu.
Instalacja elektryczna w Pana samochodzie wymaga gruntownej naprawy przez elektryka i taką informację posiadał Pan już wcześniej.
Dalsze użytkowanie samochodu z niesprawną instalacją elektryczną niestety będzie powodowało kolejne niespodziewane usterki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0