Dobre Projekty

Aranżacja wnętrz

Gdańsk, Kartuska 343/13

Polecam (1) Mam zasadę, żeby jak najczęściej polecać to, co polecenia jest warte. Robię... Konrad Dziękuję jeszcze raz (1) Gdy przyjechałam do Gdańska nie miałam rozeznania, a pracowni, które... Małgorzata Biernacka FIRMA GODNA POLECENIA (1) Trafiłam do firmy z polecenia znajomych, którym Pani Kasia projektowała... Kasia i Ciro
POLECAM!! (1) Zdecydowanie polecam korzystanie z pomocy pani Kasi i pana Tomka przy... Magda tylko Dobre Projekty! (1) Pełen profesjonalizm! Przedstawiony projekt wykończenia domu spełnił nasze... Krzysztof i Marita Podziękowania (1) Firmę Dobre Projekty polecili mi przyjaciele. Tak na marginesie to ta... Lidia Jarosińska DOBRE PROJEKTY SĄ SUPER (1) Pani Kasia i Pan Tomek w sposób profesjonalny zaprojektowali nasz salon,... Iwona Hanna - opinia (1) Latem zleciłam usługę zaprojektowania wnętrza salonu i kuchni . Jestem bardzo... Hanna Anna Owsiany - opinia (1) Miałam przyjemność współpracować z architektami z DP dwukrotnie (ostatnio nad... Anna Owsiany Podziękowania (1) Firmę Dobre Projekty poleciła mi koleżanka, która korzystała z ich usług.... Zuzanna