Moim zdaniem dobrze leczą zęby. Leczę zęby w tym gabinecie od 2005 roku. Trafiłam do doktora Dariusza Durmy, dobry lekarz. Leczył mi już kilka zębów, w tym jedno kanałowe, i jest ok., żadna plomba mi nie wypadła ani nawet się nie wykruszyła. Ceny trochę wysokie, ale warto udać się do tego gabinetu. Mam kartę stałego klienta, rabat naliczają zawsze przy leczeniu dwóch zębów naraz (chociaż była jedna pani w rejestracji, która raz mi nie naliczyła - nieładnie, ale zdarzyło sie to tylko raz, mam nadzieję, że więcej na nią nie trafię.
Mam teraz jednak jedno zastrzeżenie do tego gabinetu. Otóż odeszła ortodontka (bardzo dobra zresztą). Przy ostatniej wizycie poinformowano mnie o tym, że odchodzi, ale też i o tym, że będzie nowy ortodonta. Obiecano telefon za dwa tygodnie w celu umówienia wizyty. Nowego ortodonty nie ma, nie było też telefonu, żeby o tym poinformować. Zostawiono pacjentow samych sobie z aparatami i koniec sprawy. To jest wtopa i poderwanie zaufania (nie do lekarzy, ale do właścicieli gabinetu).