Zadowolona pacjentka :-) (1) Jestem zadowolona z usługi, będę Was polecać wszystkim a dr.Kasia ma złote... Dorota Już się nie boje! (1) Od lat nie chodziłam do stomatologa, gdyż okropnie się bałam. Jednak zmusiłam... Aleksandria Ania - opinia (1) Generalnie jestem zadowolona. Leczę tam zęby i nie spotkałam się nigdy z... Ania
Najlepszy protetyk w Trójmieście (1) Do EURODENTU trafiłam kilka lat temu z powodu przystępnych cen licówek,... Ewa wizyta z dziećmi (1) Skorzystanie z usług kliniki eurodent na przymorzu to był pomysł mojej... krzysiek Wyrywanie zęba - wir dla portfela!!! (1) Byłem tylko raz na wyrwaniu zęba. To co mnie najbardziej boli to fakt, że... Daniel nieuprzejma obsluga (1) Jakość usług dentystycznych na poziomie raczej dobrym, ale poziom traktowania... ludmila123 Mam założony aparta w eurodent ;) (1) Narazie jestem zadowolona ;D Ceny takie jak wszędzie. Czyli ogólnie drogo za... Gosia Drożyzna (1) Gabinet dla ludzi z portfelem bez dna. Jakości leczenia nie jestem w stanie... Monika Nie polecam (1) W Eurodencie miałem robione 2 zęby. Pierwszy rok temu- nie narzekam do... Piotr Super Gabinet (1) Do EuroDentu na Suchaninie trafilam z polecenia znojmej z pracy, gdyż tam... JUDYTA nie wiem co zrobic (1) w lipcu umówiono mnie telefonicznie na leczenie kanalowe gornej szostki... anulka GABINET dla NOWOBOGACKICH ! (1) Jeśli zarabiasz poniżej 3 tys netto miesięcznie to sobie daruj! Jestem po... Myszkin Dobry gabinet (1) Moim zdaniem dobrze leczą zęby. Leczę zęby w tym gabinecie od 2005 roku.... K adam - opinia (1) Cieszę sie ,że trafiłem do tego gabinetu.Zrobiłem sobie mostek i jeden... adam nie polecam (1) Leczyłam 1 ząb kanałowo rok temu. Do dziś mam problem z tym zębem. Kosztowało... yoko falka - opinia (1) leczyłam zęby na Suchaninie od ok.4 lat. Byłam zadowolona do czasu- w końcu... falka Gorąco polecam! (1) Gorąco polecam centrum Euro Dent. Bardzo profesjonalne podejście do... Michał K. Profesjonalne leczenie (1) Eurodent to jedna z nielicznych praktych na europejski poziomie. Marcin