Dobry samoopalacz poszukiwany

Szukam samoopalacza do jasnej karnacji. Niedługo mam wesele przyjaciółki, sukienka w jasnym kolorze, a skóra blada. Chciałabym ją chociaż trochę "opalić". Co polecicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mogę polecić mój sposób na bladą skórę to pianka samoopalająca od Shelee mam jasną karnację i moja skóra źle znosi opalanie i z wieloma samoopalaczami maiłam już do czynienia ale jak trafiłam na tą piankę to jestem nią zachwycona od pierwszego użycia efekt po 6-8 h od nałożenia, ładna równa opalenizna bez smug najlepiej kupić w zestawie z rękawicą do nakładania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz co, ja ostatnio na Notino zamówilam sobie bo oni mają duży wybór - i pianki brązujące, i balsamy :) i możesz wybrać pod siebie coś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobry to jest olejek busajna z pachnacej krainy mozna latwo nabrac ladnego koloru a po wyjsciu na slonce po nim opalamy sie na brazowo nie czerwono
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja się przestawiłam od pewnego czasu całkowicie na pianki od Tanexpert
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odkąd odkryłam Olejek Busajna nie używam samoopalacza. Ładnie się sama na żłotawo opalam a i opalenizne na dłużej zatrzymuje. Do tego skóra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Kosmetyki do opalania na blizny/znamiona (3 odpowiedzi)

Jakie kosmetyki zastosować na blizny w przypadku opalania i jak później monitorować skórę, żeby...

jaki krem na noc +30 ?? (209 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

Perfumy z feromonami (6 odpowiedzi)

Hej, czy miałyście może do czynienia z perfumami z feromonami? Dużo ostatnio na ten temat...