DobryKantor.pl

Kantory

Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98

Szybka wymiana (1) Polecam. Atrakcyjne kursy i szybka wymiana Misiek bardzo szybka wymiana. atrakcyjny kurs (1) Szybko i sprawnie. Wymieniłem dużą kwotę i kasa była spowrotem w 10 minut.... Jarek Szybko, sprawnie, bezpiecznie (1) Wymieniałem dziś rano (dostałem namiar od kolegi z Gdyni, który korzysta... Robson
szybka wymana waluty online (1) Kantor godny zaufania. Korzystam w swojej firmie od roku i jestem zadowolona.... Marzena Bardzo dobry (1) Pani z okienka w kantorze powiedziala mi o opcji wymiany z korony norweskiej... Mirek szybko z najlepszym kursem-polecam (1) bezpieczeństwo transakcji , sprawnie bez najmniejszych komplikacji. Joanna Polecam (1) Z kantoru korzystam z polecenia i jestem bardzo zadowolona. Łatwa aplikacja ,... Karolina kantor godny polecenia (1) Korzystam z tego kantoru w swojej firmie od dłuższego czasu i nie mam... Magda no no no... (1) Nowa odsłona serwisu prezentuje bardzo wysoki poziom graficzny i... Jan Brzeski WARTO BYLO SPROBOWAC (1) dotychczas wymienialem u nich na Oruni NOKi ktore musialem wczesniej wyplacic... MIKOLAJ Najlepsze kursy w sieci i szybka wymiana (1) Nic dodać, nic ująć. Jak będą działać tak jak teraz - wróżę im duży sukces. Zadowolony KLIENT :) Mrówki (1) W mieszkaniu mialam pelno mrowek i mimo ze kuchnia elegancko posprzatana one... Magda Kowalczyk Warto skorzystać! (1) Korzystam regularnie i jestem bardzo zadowolony z kursów walut - lepszych nie... Piotr Mocno pomocni (1) Zawsze balam sie wymiany przez internet. Pani z kantoru wytlumaczyla wszystko... Magda