Polecam (1) Jestem częstym gościem, wiem, że właściciele wkładają w Dodoroti całe... Kasia - opinia (1) Cudowny wystrój, przepyszne świeżo przyrządzane jedzenie i bardzo miła... Rewelacyjny makaron (1) Moja pierwsza wizyta i nie ostatnia! Kelnerka poleciła mi rewelacyjny makaron... Julia M.
Petarda (1) Miło, pysznie, ładnie.. Nic dodać nic ująć ❤️ Polecam. Piotr Świetna restauracja! (1) Świetna restauracja! Gorąco polecam, pyszne jedzenie, a obsługa bardzo miła. Karina Pysznie i niedrogo. (1) Ponownie odwiedziłam restauracje i nie zawiodłam się. Zupka pyszna, kaczka... Monika polecam, polecam, polecam (1) W restauracji byłam pierwszy raz. Urzekło mnie ładnie podane pyszne jedzonko.... Ewelina Edyta - opinia (1) Słabe jedzenie. Niczym nie zaskakuje. Drogi, mdło, nieznacznie Edyta Niestety porazka :( (1) Może gdybym nie była na Mauritiusie to uwierzyłabym, ze mauretyjska kuchnia... M. Spore rozczarowanie (1) Niestety bardzo daleko tym potrawom do kuchni z Mauritiusa. Począwszy od... Solo Daję 5 (1) zacznę od plusów: - szybko zrobione jedzenie - miły wystrój - bardzo dobre... Aneta Polecam! (1) Fantastyczna restauracja! Szymon Racki Polecam (1) Byłam na Mauritiusie dawno temu. Wyspa była przepiękna, mili ludzie, a co... Katarzyna Dodo roti (1) kuchnia bardzo dobra niektóre dania trochę ostre jak na europejskie... magdalena janiszewska Ciekawe menu, ale potrawy do niewielkiej poprawy (1) Na poczatku brawo za pomysl z kuchnia Mauritiusa. Menu skomponowane ciekawie,... Robbi