Dodzwonić się tam to cud

Korzystam z porad dermatologa w tej przychodni i lekarz jest naprawdę kompetentny. Natomiast dodzwonienie się do rejestracji graniczy z cudem. Przed pierwszą wizytą próbowałam tydzień!!!! Teraz historia się powtarza. Na dodatek pani w rejestracji (dermatologicznej) nie była skora do udzielenia informacji, których potrzebowałam. Ja rozumiem, że praca może nudna, ale ja też dla przyjemności tam nie chodzę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dodzwonić się tam to cud

Baby są najgorsze !!!Ja tam jestem częstym bywalcem i obserwuję to ciągłe-nieustanne oblężenie.PODZIWIAM TĄ PIELĘGNIARKĘ. Znajdż się na jej miejscu-to może zrozumiesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dodzwonić się tam to cud

Od kiedy jest nowa pielęgniaka to jest tam horror
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dodzwonić się tam to cud

Dermatologia jest teraz koszmarem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dodzwonić się tam to cud

Nie można się dodzwonić do dermatologii!!!! Ta pani zachowuje się jak swięta krowa odkłada słuchawkę i słychać jak je !!!!! Czy tacy ludzie muszą pracować!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dodzwonić się tam to cud

Pani z dermatologii!!!!!!!!!!!!Niecxh pani odbiera telefony!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dodzwonić się tam to cud

Nie dzmuszę przychodzić ale dzwonię dermatologia nie odpowiada od tygodnia nie mogę się zarejestrować co mam zrobić??????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dodzwonić się tam to cud

FAkt to jakas masakra!!!! Dzwonie Pani mówi prosze chwilę poczekać, po czym odkłada słuchawkę słychac jak odpowiada komuś przy rejestracji, osoba odchodzi, słychać szuranie mebli, jakieś szmery a słuchawki nie podnosi i tak 12 minut. Dzwonie drugi raz dopero po 20 minutach bo oczywiście słuchawka nie odłożona na miejsce. Drugi raz Pani odbiera i oczywiście znowu Pani poczeka. Tym razem po kilku minutach podnosi słuchawke i umawia mnie na grudzień. Jak tu sie nie denerwować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dodzwonić się tam to cud

Mamy już 2013 i nic się nie zmienia, dzwonię od poniedziałku i nikt nie odbiera. Czy uda mi się umówić na wizytę!!!!????? Koszmar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0