Dom Nauczyciela - ktoś zna?

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
Myślimy nad zorganizowaniem wesela w Domu Nauczyciela we Wrzeszczu, czy ktoś zna to miejsce?? Był tam na weselu lub podobnej imprezie??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dom Nauczyciela - ktoś zna?

ja tez poprosze info dzieki :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dom Nauczyciela - ktoś zna?

Ja mialam w Domu Nauczyciela ale w Sopocie i goraco polecam !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dom Nauczyciela - ktoś zna?

kuchnia nie wiem
sala w miare wyglada, chociaz troche nieustawna sie wydaje, dywan jakis nienajlepszy na podlodze, sala do tanczenia osobna, ale polaczona szerokimi drzwiami, max chyba jak mysle 50 - 60 osob dla komfortowych warunkow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dom Nauczyciela - ktoś zna?

dzieki za info, my planujemy wesele na 70-80 osób wiec chyba będziemy musieli zrezygnować z tego miejsca :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dom Nauczyciela - ktoś zna?

nie zaszkodzi zajrzec, ja tam bylem juz pare miesiecy temu, ale jak pamietam wlasnie ze wzgledu na wielkosc to miejsce odpadlo (tez na ok. 80 robimy)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dom Nauczyciela - ktoś zna?

W Domu Nauczyciela we Wrzeszczu są dwie sale. Jedna na ok 60 osób, druga na ok120. Byłam na weselu i nie polecam tego miejsca. Jedzenie takie sobie, kelnerzy z fochem na twarzy no i jeśli wesela są dwa to porażka:-(((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.