Nina - opinia (1) Rewelacja! Polecam serdecznie. Czas realizacji krótki, ceny przystępne, ekipa... Nina Magdalena - opinia (1) Bardzo rzetelna firma ze sporym doświadczeniem. Od początku bardzo dobry... Magdalena Karol - opinia (1) Profesjonalne podejście do tematu, wysoka jakość wykonanej usługi - to... Karol
Michał - opinia (2) Długo szukałem firmy, która kompleksowo mogłaby się zająć naprawą mojej... Michał Bogdan - opinia (2) Bogaty wybór podłóg drewnianych i paneli winylowych. Żona wybrała podłogę... Bogdan Marcin - opinia (1) W Dom i Styl kupiłem podłogę winylową oraz drzwi wewnętrzne Asilo. Jestem... Marcin Daniel - opinia (1) W Dom i Styl zakupiłem podłogę winylową oraz drzwi wewnętrzne. Jestem bardzo... Daniel Maria - opinia (1) Rzetelny wykonawca, bogata oferta na podłogi drewniane i podłogi winylowe.... Maria Danuta - opinia (2) W Dom&Styl udało mi się zakupić jodłę klasyczną w bardzo dobrej cenie.... Danuta Wiktor - opinia (2) Bogaty wybór paneli winylowych, fachowa obsługa. Polecam. Wiktor Dorota - opinia (2) Piękne podłogi drewniane oraz super obsługa. Polecam. Dorota małgorzata borkowska - opinia (2) Bardzo dziękuję dom&styl za fachową pomoc, jakoś usługi i terminowość.... małgorzata borkowska Magdalena - opinia (2) Fachowe doradztwo oraz profesjonalnie wykonana usługa. Szczerze polecam. Magdalena Kornel - opinia (2) Świetna obsługa, panele ułożone bez najmniejszych zastrzeżeń Kornel Tomek - opinia (2) Podłoga oraz drzwi po zamontowaniu prezentują się znakomicie. Prace montażowe... Tomek Ania i Rafał - opinia (2) Super! Wszystko sprawnie i bezproblemowo. Bardzo dobry kontakt z obsługą na... Ania i Rafał Jerzy - opinia (2) Podłogi drewniane oraz drzwi najwyższej jakości Jerzy Rafał M. - opinia (2) Zdecydowałem się na usługę cyklinowania parkietu w Dom&Styl. Jestem bardzo... Rafał M. Zbigniew - opinia (2) Bogaty wybór podłóg drewnianych w Trójmieście. To właśnie w Dom&Styl... Zbigniew Marek - opinia (2) Usługa wykonana profesjonalnie, polecam. Marek