Jerzy - opinia (1) Podłogi drewniane oraz drzwi najwyższej jakości Jerzy Ania i Rafał - opinia (1) Super! Wszystko sprawnie i bezproblemowo. Bardzo dobry kontakt z obsługą na... Ania i Rafał Tomek - opinia (1) Podłoga oraz drzwi po zamontowaniu prezentują się znakomicie. Prace montażowe... Tomek
Kornel - opinia (1) Świetna obsługa, panele ułożone bez najmniejszych zastrzeżeń Kornel Magdalena - opinia (1) Fachowe doradztwo oraz profesjonalnie wykonana usługa. Szczerze polecam. Magdalena małgorzata borkowska - opinia (1) Bardzo dziękuję dom&styl za fachową pomoc, jakoś usługi i terminowość.... małgorzata borkowska AK - opinia (1) Obsługa w salonie sprzedaży rzetelna i profesjonalna. Panowie dokładnie... AK Ania i Paweł - opinia (1) Realizowaliśmy zamówienie w salonie Dom & Styl na podłogę drewnianą wraz z... Ania i Paweł Polecam (1) W sumie szukałem schodów.... znajomy polecił Rintala i tak trafiłem. Na razie... dirty super (1) Polecam i to bez dwóch zdań,obsługa profesjonalna ,zakupiłem super podłogi... PIOTR