Szkółka godna polecenia!! (1) Chciałam się dostać do mojego wymarzonego liceum na profil artystyczny. Udało... Kasia Ola (1) Świetna atmosfera, kompetentna kadra szkoleniowa. Aż chce się przychodzić na... Ola Julia - opinia (1) Moja przygoda z Dominem trwała 2,5 roku. Chociaż trafiłam tam z przypadku, od... Julia
Najlepsza decyzja! (1) Zrządzenie losu sprawiło, ze trafiłem do tej pracowni i to jedna z... MK Najlepiej!!! (1) Niepowtarzalna atmosfera, zajęcia pod okiem profesjonalnych instruktorów,... Domka Szkoła warta polecenia (1) Na kursie w Dominie zdobywa się nie tylko umiejętności, czy wiedzę.. Ta... Anonimowy Zdecydowanie polecam!! (1) Świetna atmosfera, cudowni prowadzący, którzy dobrze przygotowują na studia.... Asia Nie ma co się zastanawiać (1) Od zawsze marzyłam, żeby chodzić do Domina, bo wiedziałam, że poziomem jest... Kasia bezkonkurencyjny kurs i świetna atmosfera na zajęciach (1) Kompetentni prowadzący pełni pasji i entuzjazmu, którzy się nawzajem... M. Bezkonkurencyjna (1) Domin to najlepsza szkoła rysunku ze wszystkich. Niesamowity klimat i... Marta Uwielbiam Domin (1) Serdecznie polecam, dzieki tym kursom dostałam się na Archę na PG.... Patrycja Bezkonkurencyjnie (1) Godna polecenia zarówno tym którym zależy na dostaniu się na wymarzone... Pepka NAPRAWDĘ WARTO (1) Wspaniałe miejsce z super klimatem i dobrymi prowadzącymi. Już po kilku... Julia Zdecydowanie najlepszy kurs rysunku w 3mieście! (2) Na kurs przyszłam bez podstaw, z niewielkimi umiejętnościami. W ciągu... Mrola Najlepszy! (2) Idealne miejsce do nauki , cudowna atmosfera , super prowadzący , którzy mają... Kaja Niesamowity kurs! (1) Na kurs przyszedłem nie umiejąc kompletnie rysować, jedynie z zapałem i... Maciej Absolutnie tak! (1) Wspaniali prowadzący zwracają uwagę na każdego z osobna, jest dużo... Marta doskonała! (1) Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej szkoły rysunku. Prowadzący świetnie... Agata Najlepsza szkoła rysunku (1) Usłyszałam wiele dobrych opini o Dominie, dlatego tam się zapisałam. Moim... Obecna kursantka Wspaniała szkoła rysunku! (1) Szkoła rysunku dla każdego, wszystkim serdecznie polecam i zapraszam na... karolaaa112