Elżbieta - ocena (2) Pani Dorota to agentka najlepsza pod słońcem całym, cechuje się wręcz... Elżbieta Marcin - ocena (2) Pani Dorota zajęła się moją nieruchomością na najwyższym poziomie i... Marcin Anna Kaminska - ocena (2) Pani Dorota Białowąs jest niezwykle pracowitą ,miłą , pełna wigoru... Anna Kaminska
Andrzej Pusz - opinia (2) Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Kupno domu bez żadnych problemów ,... Andrzej Pusz Dorota - opinia (2) Jak sprzedaż czy kupno mieszkania to tylko u boku Pani Dorotki:-)Gorąco... Dorota Sebastian i Edyta - opinia (2) Jak najbardziej polecam Panią Dorotę, fachowe doradztwo na każdym kroku,... Sebastian i Edyta Piotr - opinia (2) Szczerze polecam biuro nieruchomości i Panią Dorotę ktora posiada... Piotr Agnieszka z Gdyni - opinia (2) Z usług Biura korzystałam w procesie sprzedaży mieszkania. Polecam -... Agnieszka z Gdyni Jacek P. - opinia (2) Kupowałem mieszkanie za pośrednictwem Pani Doroty. Zdecydowanie polecam Panią... Jacek P. Grażyna - opinia (2) Chciałabym bardzo podziękować Pani Dorocie Białowąs z firmy Dominanta... Grażyna