Dominikański Bar

Bary Jedzenie na wynos

Gdańsk, pl. Dominikański 1

TA - opinia (1) Nigdy się nie zawiodłem, hitem jest placuszek po cygańsku! TA Pysznie i tanio (1) Zamawiamy z partnerem często jedzenie do domu, jednak nigdy nie byłam tak... Marta Fantastyczne ceny i sprawny dowóz! (1) Smacznie i tanio - różnorodne i pełnowartościowe dania dnia w fantastycznych... Radek
Idealne na dowóz! (1) Idealna opcja na obiad w pracy. Zamawiamy obiad z dowozem do firmy codziennie... Tomasz JEDZENIE MASAKRA! BARDZO NA NIE!!!! (1) Po zamówieniu dwóch obiadów, po chwili Pani oddzwoniła z informacją, że... Grzegorz Pysznie i domowo! (1) Serdecznie polecam wszystkim. Zaczynając od bardzo miłego właściciela, którzy... Beata Bardzo dobre jedzonko! (1) Bardzo dobre jedzonko w przystępniej cenie! Serdecznie polecam wszystkim! Martini Dobre, dużo i tanio (1) Praktycznie codziennie ktoś z firmy składa tam zamówienie. Jedzenie jest... Maciek smacznie ale niezdrowo (1) Korzystam z usług stosunkowo często - zamawiając jedzenie przez telefon z... Agnieszka Polecam naprawde warto (1) Witam po prostu jestem w wielkim szoku dawno nie jadłem tak pysznego... Łukasz Orłowski REWELACJA !!! (1) Korzystamy z tego baru od Jarmarku Dominikańskiego. Dziś nie wyobrażamy sobie... Stali klienci polecam (1) bardzo polecam ten BAR. obsługa jest bardzo miła, jedzenie zawsze świeże i... zadowolony klient Porcja jak dla słonia :) (1) Aż żal jak sobie pomyślę że dopiero od niedawna korzystam z usług tego... degutator animator Na plus (1) Dobre jedzenie i miła obsługa polecam Grisza Super bar (1) Polecam korzystanie z tego Baru każdemu - świetne jedzenie za niewielkie... Monika pracownik (1) polecam bardzo! niesamowity dostawca.. rambo REWELACJA!!!!!! (1) NAPRAWDE PRAWDZIWA FACHOWA OBSLUGA A JEDZENIE POPROSTU NIEBO W GĘBIE. TYLKO... Zadowolona klientka Jadzia super bar (1) polecam ten bar w 100 %. Jestem bardzo zadowolona bar godny polecenia. miła... aga Swietny bar (1) SZOK SZOK! Nie wiedziałem że można za dyche tak porzadnie sie najesc i... shoo