Mama Kasi. - opinia (2) To jest profesjonalne zachowanie,bo szuka przyczyn bólu a dzięki... Mama Kasi. E.M. - opinia (1) Wspaniale podejście do pacjenta, mądra i rzeczowa diagnoza. Co ważne to... E.M. Maksymilian. Dziękujemy za rehabilitację. - opinia (2) Wspaniała edukacja i fizjoterapia po złamaniu nogi. Edukacja z tematu jak żyć... Maksymilian. Dziękujemy za rehab
Pawil:) - opinia (2) Polecam, albowiem najlepszy kontakt i konsultacje... Pawil:) Wspaniale mnie wyedukowano jak żyć po operacji endoprotezy (2) w kolanie, za co dziękuję i oczywiście za regulację balkonika, kul. I bardzo... MWir. Swietna fizjoterapia (2) Z dojazdem w Sopocie nie było problemów do mnie i się nie spóżniano, do tego... Franciszka Najlepsza gdańska rehabilitacja (4) Kilka miesięcy trwało moje leczenie rehabilitacyjne. Podejście do chorego... Yareks Stwardnienie rozsiane (2) mam od 15 lat i miałem różne rehabilitacje a tu jest lepsze podejście i... Mat. dziękuję za ćwiczenia na kręgosłup (3) i za całą terapię, która to okazała sie pomocna przy bólach. Do tego... Samuel Udar mózgu i jego rehabilitowanie przeszło (2) w wakacje nam bardzo dobrze w domu, lepiej niz w szpitalu gdzie prawie nic... Marek Po artroskopii kolana a potem endoprotezie (2) już chodze prawidłowo. Miałam 2 zabiegi operacyjne i potem dwa razy... P.Wasilewska Neurologiczna- rehabilitacja udarowca (2) Dziękuję za ćwiczenia i zaangażowanie. od stycznia rehabilituje mojego... Danka Podziękowanie za rehabilitacyjną dobrą opiekę nad (1) schorowaną małżonką po wylewie do mózgu. Jesteśmy wdzięczni za... Z.Konrad rehabilitacja po endoprotezie (2) stawu biodrowego była dużo dłuższa niż sama operacja....długo Mama dochodziła... W.Celinska po nauce chodzenia i ćwiczeniach już funkcjonuję (2) Wreszcie skończyłam u siebie w Orłowie cały cykl rehabilitacyjny i zachwycona... Rozalia Polecamy (2) Wraz z mezem opiekujemy sie Mama po wstawieniu endoprotezy. Oferta na... Anna Dziękuję za właściwą kręgosłupową terapię rehabilitacyjną (1) u mnie w domu, przy dolegliwościach pleców. Po serii bezskutecznych zabiegów... Pomorzanka Fizjoterapia domowarehabilitacja.com (1) Na fizjoterapię trafiłem z polecenia znajomych i po zabiegach ocena jakości... Przemysław