Marzanna R. - ocena (2) Miałam transakcję wiązana-sprzedaż-kupno ,pani Karolina sprawdziła wszystko... Marzanna R. Alicja C. - opinia (1) Pani Karolina nie tylko pomogła nam w zakupie nowego domu pod katem prawnym i... Alicja C. Grażyna - opinia (1) Polecam! Prowizje dla Osowy i okolic bardzo konkurencyjne Grażyna
Arek - opinia (1) Pełen profesjonalizm, Pani Karolina pracowała z dużym zaangażowaniem przy... Arek Sverre - opinia (2) Thank you so much for helping me buy a house, you're the best! Sverre Alutka - opinia (1) Pięknie dziękuję Pani Karolinie za sprawnie przeprowadzoną transakcję i... Alutka Małgorzata - opinia (2) Z czystym sumieniem polecam Panią Karolinę. Pełen profesjonalizm i... Małgorzata Karolina - opinia (1) Pani Karolina jest najlepszym agentem nieruchomości z jakim się spotkałam.... Karolina Beata - opinia (1) Bardzo polecam Pani Karolina jest profesjonalistą. Przez cały czas w trakcie... Beata Łukasz - opinia (1) Świetna, profesjonalna obsługa. Wszystkie kwestie związane ze sprzedażą... Łukasz bardzo polecam dziękuję! - opinia (1) Bardzo serdeczne dziękuję Pani Karolino za szybką i profesjonalną współpracę.... bardzo polecam dziękuję! Maciek - opinia (1) Oglądałem jedno mieszkanie oferowane przez Biuro domus. pani Karolina... Maciek Marek - opinia (1) Sprawna obsługa, profesjonalne podejście do transakcji, prowizja przyjazna... Marek Krystyna - opinia (1) Polecam biuro Domus w Gdańsku m.in. z uwagi na bardzo duże zaangażowanie Pani... Krystyna Sławek - opinia (1) Korzystaliśmy z partnerką z tego biura pośrednictwa nieruchomości. Konkretnie... Sławek Gosia - opinia (1) Fachowe podejście, miły kontakt i owocna finalizacja transakcji. Polecam! Gosia Rafał - opinia (1) Sprzedałem za pośrednictwem Pani Karoliny dwie nieruchomości. Mieszkanie i... Rafał 100 % satysfakcji (1) Panią Karolinę z tłumu pośredników w obrocie nieruchomości wyróżnia... Piotr Domus (1) Serdecznie polecam współpracę. Byłem zdecydowany sprzedawać mieszkanie bez... Przemek Domus (1) Dziękuję pani Karolino ,za zaangażowanie i nieocenioną pomoc przy sprzedaży... Joanna