Pan Mariusz Grabowiec (1) Pan Mariusz - przemiły, pomocny, uczciwy, zorganizowany, punktualny, godny... Anna Polecam (1) Bardzo miła i owocna współpraca. Mieszkanie sprzedało się w około 2 tygodnie.... Justyna kupno i sprzedaż mieszkania (1) Firma Domus w szybkim czasie pomogła mi zrealizować podwójną transakcję.... Iga
Polecam (1) Szczerze polecam usługi firmy Domus. Zaangażowanie w 100%. Pełen... Sylwia Zdecydowanie polecam (1) Zdecydowanie polecam usługi firmy DOMUS. Pan Mariusz bardzo energicznie... Maciej Polecam (1) Polecam usługi tego biura nieruchomości. Doceniam za profesjonalizm i... Mateusz bardzo polecam to biuro! (1) Pan Mariusz bardzo zaangażował się w pomoc przy poszukiwaniu mieszkania, nie... Hanna Warto (1) Polecam, profesjonaliści do tego "normalni" wśród bałaganu na trójmiejskim... Patryk Szczerze polecam! (1) Stu procentowa satysfakcja - dziekuje :-) Agnieszka Z. Polecam (1) Zdecydowanie polecam, profesjonalna obsługa na każdej płaszczyźnie. Wraz z... Krzysztof Zadowolenie :) (1) Jestem bardzo zadowolona z pomocy Biura Domus !!! Ja jako klient sprzedający... Wiktoria