Moja małżonka uparła się, że jej kolejnym samochodem jaki sobie wymarzyła będzie następca starej Bory, którą do niedawna jeździła czyli nowa Jetta. Niestety na mnie pozostawiła sprawy negocjacyjne i finansowe w tej kwestii:):) Mając już jakieś doświadczenie w zakupie nowych aut postanowiłem, iż powysyłam zapytania o Jette Highline do sporej liczby Dealerów np. do Olsztyna, Piły, Bydgoszczy, Piotrkowa Trybunalskiego, aby mieć rozeznanie na jaki upust mogę liczyć. Doprawdy byłem zdziwiony kiedy okazało się, że "najlepszą" cenę mogę dostać od Dealera z Gdańska. I właśnie "napatoczył" się na mnie jako na tego wymagającego klienta Pan Michał. Ciężko mu musiało być ale naprawdę profesjonalnie z dużą cierpliwością i wyrozymiałością podszedł do sprawy. Mój proces zakupu auta trwał długo, bo 4 miesiące (ze względu na to, iż zmieniałem pracę i chciałem się zabezpieczyć finansowo pod ten zakup). po 4 miesiącach kiedy cena została już wcześniej ustalona, otrzymałem dodatkowy rabat z tytułu wyprzedaży rocznika i utrzymane zostały warunki - braku prowizji bankowej od 50/50 która od stycznia została wprowadzona. Polecam Pana Michała, jego podejście i pomoc napawają optymizmem do życia.