Ewa - ocena (1) Polecam Panią Anię ;) Super podejście do klienta i pełen profesjonalizm. Ewa Tomek - opinia (1) Pani Anna zdziera ogromne prowizje i spamuje gdzie się da ze swoimi "ofertami" Tomek Anna - opinia (1) Panią Anię poleciła mi przyjaciółka i ja również bardzo polecam! Pani Ania... Anna
Krzysiek R. - opinia (1) Poszukiwałem najkorzystniejszego kredytu gotówkowego, ale nie miałem czasu... Krzysiek R. Tadeusz - opinia (1) Współpraca na najwyższym poziomie! Pani Ania przemiła osoba z dużym... Tadeusz Karina L. - opinia (1) Współpraca wzorowa, wszystko wyjaśnione, ekspresowo załatwiane wszelkie... Karina L. Rafał - opinia (1) Miałem pewne trudności z uzyskaniem kredytu w banku, pan Ania znalazła jednak... Rafał M.L - opinia (1) P.Aniu dziękuję za pomoc! Uratowała Pani moją firmę! :) Pozdrawiam M.L Marek - opinia (1) Polecam Panią w 100%. Doskonała znajomość ofert, profesjonalna pomoc i szybka... Marek Bartłomiej Kania - opinia (1) Pani Ania pomagała mi przy kredycie gotówkowym. Jest to osoba bardzo... Bartłomiej Kania Pomoc na 6 + ;) (1) Przede wszystkim P.Ania odpowiada bardzo szybko i profesjonalnie na maile,... Ania Zadowolony klient (1) Jestem bardzo zadowolony z pomocy Pani Ani przy kredycie gotówkowym. Miałem... Mieszko Fachowa i rzeczowa pomoc (1) Na Panią Anię trafiłem z polecenia. Dziękuję za fachową pomoc przy... E.K Polecam (1) Z czystym sumieniem mogę polecić panią Anię jako profesjonalistkę w każdym... Andrzej Polecam (1) Gorąco polecam Panią Anię. Spokojna, opanowana i życzliwa,a przede wszystkim... Łukasz Szybka decyzja kredytowa (1) Wszystko ok, warunki przystępne, profesjonalna obsługa, szybka decyzja... Alina Dziękuję ;) (1) Takiego Doradcy z tak wysoką kulturą osobistą że świecą szukać ;) Pani Ania... Patrycja Z pomocą Pani Anny,uzyskałam 4 kredyty ... (3) Z pomocą Pani Anny,uzyskałam 4 kredyty na przełomie 1,5 roku,co znacznie... Danuta W. Dziękuję za pomoc! (1) Mimo,że moja sprawa była dość trudna,Pani Anna pomogła mi w uzyskaniu kredytu... Andrzej Bardzo zadowolona klientka. (1) Pani Ania poraz kolejny pomogła mi w uzyskaniu kredytu firmowego. Co... Marta