Anna KPiR KH - ocena (1) Wszystko OK, nieco dłuższy czas oczekiwania Anna KPiR KH WP - opinia (1) Polecam, rzetelny doradca - dłuższy czas oczekiwania. WP Rafał Gajewski - opinia (1) Solidna firma, pomoc terminowa i rzetelna. Rafał Gajewski
Deweloper - opinia (1) Serdecznie polecam każdej firmie usługi Pana Wojciecha. Pomógł nam... Deweloper PK - opinia (1) Współpracowałam z doradcą Klisiem i było to niecodzienne doświadczenie. Jest... PK Wdzięczny klient - opinia (1) Superdoradca podatkowy, dzięki panu Mecenasowi zaoszczędziłem bardzo dużo... Wdzięczny klient MC - opinia (1) Pełen profesjonalizm, rzetelne podejście do sprawy, polecam MC Piotr Walcz - opinia (1) Polecam, profesjonalna obsługa i rzetelne podejście do sprawy mojej... Piotr Walcz Anita Kreft - opinia (1) Polecam - pełen profesjonalizm. Dziękuję za pomoc! Anita Kreft Michał Wilk - opinia (1) Szczerze i autentycznie polecam. Z moim problemem byłem u innego doradcy,... Michał Wilk M. W. - opinia (1) Pan Wojciech jest wybitnym profesjonalistą dzięki któremu zaoszczędziłem dużo... M. W. Waldemar Białas - opinia (1) Pan Wojciech prowadził dla mnie sprawę zwrotu VAT na kwotę ponad 60 000 zł -... Waldemar Białas Michał Wojciechowski - opinia (1) Generalnie polecam - pozytywna interpretacja indywidualna, realnie bardzo... Michał Wojciechowski