Doradca Wakacyjny

Biura podróży

Gdańsk, Antoniego Słonimskiego 1/67

Przede wszystkim profesjonalna obsługa (1) Korzystaliśmy z mężem pierwszy raz z usług tego biura podróży, w zasadzie... Kamilla i Łukasz Polecam (1) Gorąco polecam biuro podróży miło i profesjonalnie :) Iwona Cudowny urlop na Sycylii w przepięknym ogrodzie pełnym hibiscusów. (1) Byliśmy z mężem na urlopie na Sycylii z Biurem Podróży Traveler,które... Krystyna i Marek
Bardzo bardzo polecam! (1) Bardzo polecam biuro Traveler z Gdyni, które zarządza Pani Jennifer Bantulan.... Kostek Godne polecenia biuro podróży (2) Wszystkim polecam biuro podróży Traveler. Już dwukrotnie korzystałam z jego... Natalia Polecam! (1) Gorąco polecamy, jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani Jennifer świetnie potrafi... Michał i Asia Opinia dot. biura podróży Traveler - wakacje na Krecie (1) Bardzo profesjonalna i sprawna obsługa. Troska o klienta i jego potrzeby.... Katarzyna Nozdrzykowska Polecam biuro podróży (1) Polecam biuro podróży Traveler. Z usług biura korzystałem juz dwa razy i za... Jarek Polecam serdecznie (1) Serdecznie polecam Biuro Traveler Emotikon smile Pani Jennifer jest bez... Daga profesjonalną i mila obsluga (1) Szczere informacje bardzo dużo pomocnych rad pani Bantulan zawsze stara się... hanna Polecam z całą odpowiedzialnością (1) Z całą odpowiedzialnością mogę polecić biuro i obsługę. Od 5 lat korzystam z... mariusz gorąco polecam! (1) Pani Jennifer to prawdziwa specjalistka w swojej branży. Troszczy się o... Tomasz Wymarzona podróż poślubna (1) Pani Jennifer od samego początku gimnastykowała się, żeby znaleźć w pełni... Ania Rewelacyjny miesiąc miodowy !! (1) Wymarzony miesiąc miodowy na wyspach greckich przygotowany przez panią... MAGDAIWOJTEK Podróż poślubna na Krecie (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pani Jennifer jak i zaproponowanej oferty... Plichta Super obsługa + szeroka oferta :) (1) Oferta biura była bardzo obszerna. Lokal współpracuje z Grecosem,... Ania&Jacek 100 razy na TAK dla BIURA i PANI JENNIFER :)) (1) Miałam okazje skorzystać z oferty biura podróży TRAVELER i spędzić cudowne... Kasia Wycieczki (1) Był to pierwszy wyjazd z tego biura podróży. W ostatniej chwili brałem... Zico Traveler (1) Super obsługa i pełny profesjonaliizm ,korzystam z tego biura po raz trzeci... Wiesia