Doradca Wakacyjny

Biura podróży

Gdańsk, Antoniego Słonimskiego 1/67

profesjonalnie (1) 2 razy korzystaliśmy z żoną, bardz dobra porada ze strony Pani Jenifer, dobra... Mateusz K Pełen profesjonalizm!!! (1) Po raz kolejny już był to wyjazd z tym biurem i dzięki ogromnemu... AB opinia (1) Polecam serdecznie . Pani Jenifer jest profesjonalistką w swojej dziedzinie.... Ewa Piątek
Kreta / Creta Star Hotel (1) Wszystko co piękne szybko się kończy. Czas wracać. Dziękujemy... Marcin Radość podróżowania (1) W pełni polecam usługi u Pani Jennifer w biurze podróży Traveler,... Krzysiek Szczerze polecam!!! (1) Z pełną odpowiedzialnością polecam biuro i Panią Jennifer! Pełen... Joanna biuro podróży traveler (2) Mogę szczerze polecić biuro Traveler , pani Jennifer pełna zaangażowania... katarzyna Opinia (1) Serdecznie polecam biuro podróży Traveler. Pełen profesjonalizm ze strony... Adrian Profesjonalizm (1) Polecam Biuro podróży Traveler, wstąpiłam przypadkiem, ale jak wiadomo coś... Viola Profesjonalizm i miłą obsługa!! POLECAM!!! (1) Jechaliśmy z rodziną już parę razy od Pani Jennifer (5 lub 6 bo już... Wojciech M. Super (1) W tym roku to moj trzeci wyjazd z biurem Traveler i bardzo udany. Tym razem... Kasia Rewelacja (1) Całkowity profesjonalizm. Najlepsze biuro podróży z jakim miałam styczność do... Kasia Tylko z Traveler (1) Do biura Traveler trafiłam po dość długim poszukiwaniu interesującej oferty... lucy Gorąco polecam Traveler ! (1) Gorąco polecam Biuro Podróży Traveler ! Po ostatnich rewelacyjnych wakacjach... Gosia 1szy raz i udanie! (1) Na pania Jennifer trafiłem przypadkiem i muszę przyznać że ze zlecenia... Radek Kolejne świetne wakacje (1) Z oferty Traveler skorzystaliśmy po raz kolejny i również się nie... Sebastian i Dorota Traveler - Profesjonalizm! Polecam! (1) Otrzymałam namiar na Traveler od koleżanki. Pani Jennifer - wspaniała osoba.... Bożena Wycieczka z biurem podróży Traveler (1) Z całego serca polecam biuro Pani Jennifer Bantulan, z którym w tym roku... Marcela Najlepsze ! (1) Pani Jennifer to właściwy człowiek na właściwym miejscu, bardzo pomocna,... Karolina polecamy to Biuro podróży (1) Z panią Jennifer Bantulan i Jej Biurem Podróży Traveler mamy kontakt od... Cz. J. Wójcikowie