Jarosław - opinia (1) Polecam Pana Macieja. Pełen profesjonalizm. Jarosław Michał Osiński - opinia (1) Maciej przeprowadził mnie przez cały proces pozyskiwania finansowania na... Michał Osiński Paulina - opinia (1) Polecam. Pan Maciej poza korzystną ofertą na leasing, załatwił pakiet... Paulina
Mateusz - opinia (1) Mega obsługa polcem bardzo serdecznie Mateusz Agata - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Wszystko przebiegło szybko i bez problemowo. Polecam !! Agata Michał - opinia (1) Świetna Doradztwo Podatkowe jaki i pomoc w doborze samochodu Dziekuje Michał Fg - opinia (1) Ok dzięki Kupiłam samochód z leasingiem Opłacało się Fg Rafał - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości obsługi, Pan Maciej wyjaśnił nam ulgi... Rafał Polecam (2) Pana Macieja Polecam Dostałam Rabat na samochód w salonie dodatkowo... Paulina Leasing (1) Bardzo profesjonalne podejście i perfekcyjnie dobrana oferta. Dodatkowy plus... Paweł leasing (1) Nic dodać nic ująć. Obsługa na najwyższym poziomie. Wyrozumiała i cierpliwa... Piotr