Kamil - opinia (2) Najlepszy doradca kredytowy w Trójmieście. Pani Ewa pomogła znaleźć... Kamil polecam wszystkim (1) Szczerze i z całym przekonaniem polecam Panią Ewę. Bardzo mi pomogła w... slawek Klient (1) Polecam Panią Ewę, świetny doradca kredytowy, nie obyło się bez problemów,... Klient
Poleca wszystkim (1) Pani Ewa rewelacyjny doradca, z naszą sytuacją , która była z naszego punktu... Klienci Doradca kredytowy Gdynia najlepszy (1) Szukałem dobrego doradcy kredytowego w Trójmieście, Gdańsku, Sopocie,... Klient Polecam wszystkim (1) Świetny doradca kredytowy, szybko i sprawnie Pani Ewa załatwiła kredyt, na... Klient Najlepszy doradca kredytowy w Gdyni (1) Super doradca kredytowy. Pani Ewa pomogła nam uzyskać kredyt hipoteczny na... Janusz najlepszy doradca kredytowy (1) Z całego serca polecam panią Ewę Krośnicką. Doświadczenie i wiedza takiego... klient Bardzo polecam (1) Polecam wszystkim Panią Ewę, wiedziałem że istnieją tacy profesjonaliści ale... Bogusław Zalewski Polecam wszystkim !!!!! (1) Polecam Panią Ewą wszystkim interesującym się kredytem. Dzięki pomocy bez... Klient Wow!!!!! (1) Jestem pod wrażeniem tej kobiety!! Byłam już zrezygnowana, myślałam że będę... Agnieszka