Dorota - opinia

Filet z dorsza, który zamówiłam był pełen ości. Nie wiedząc o tym zabrałam się ochoczo do jedzenia, ale musiałam poprzestać gdy natknęłam się na ową niespodziankę. Panierka smakowała tak, jakby kucharz zaraz po smażeniu jakiegoś schabowego usmażył w tym samym oleju mój "filet". Jeśli chodzi o pizzę to ostatnio zamawiałam dwukrotnie salami i była dobra. Podsumowując, w daniach obiadowych Piatto Blanco jest beznadziejne, ale pizze robią przyzwoite. Jednak po tym incydencie nie mam ochoty na dalsze składanie zamówień.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Dorota - opinia

Ciekawe kogo to winna ze ryba ma ości :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dorota - opinia

Że ryba...Pewnie biologi.Ale że filet,pewnie oszczędności właściciela i braku umiejętności kucharza.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: Dorota - opinia

To na drugi raz kucharz pierw posmakuje Twoja rybke by sie przekonac ze napewno nie ma ości... może d*pe też będzie miał odrazu podetrzeć?
Polska- NIKOMU NIE DOGODZISZ :). Idź do 10 gwiazdkowej restauracji to napewno nie bedzie ości :) a jak nie stać to wpieprzaj suchy chleb - NAPEWNO ON RÓWNIEŻ NIE POSIADA OŚCI :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dorota - opinia

Też u nich zamówiłam ten filet z dorsza i zgadzam sie z przedmówczynią, też miałam ości, w filecie ości być nie powinno, ryby rzeczywiście są słabą stroną tej restauracji. Nie smakowało mi. Zniechęciłam się. Nie polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5