Odgrzewana pizza (1) Po dwóch godzinach oczekiwania dostaliśmy zimny , odgrzewany i spalony... Kkk Brud (1) Jedzenie nie smaczne(...). Czas oczekiwania w lokalu prawie 50 minut. Nie... Kacper NIE POLECAM! (1) Pizza nie warta swej ceny! zimna,przesuszona,po prostu niedobra.bez sosu nie... maciek
UWAGA NA NICH (1) Czas oczekiwania prawie 2h, pizza zimna, mało dodatków, wysoka cena. |Zenada,... Frank słabo (1) Pizzeria nocna spoko fajna sprawa, ale osoby robiące tego gumowego zimnego... RRR Masakra (1) 1..5 godziy pizza nie dotarła. Obsługa telefon masakra :/ Nie polecam Anna Fatalna jakosc (2) Ze 2 razy jadlam i byla dobra, ale dzisiaj to jakies nieporozumienie, nie... Kasia ... (1) Lubię u was krem z pomidorów , ale dzis przesadziliście z ta dostawa ... w... Agnieszka 3 godziny czekania (1) Nie polecam totalne Dno. 3 godziny czekania po to aby dostać zimną i gumową... K. Jagiełło Nie polecam!! (3) Po pierwsze nie wiem co za inteligentny kierowca tam pracuje jezeli na... Kam Dowóz droższy niż TAXI... (4) Witam, jedzonko jak zawsze wyśmienite,dowóz jak zazwyczaj to ma miejsce przed... blad Pizza smakuje niczym (1) Zamówienie zrealizowane w miarę szybko. I to tyle pozytywów. Pizza bez smaku,... BS Czy ktoś zjadł konkursową pizzę Wejście Smoka za darmo w Piatto Blanco? (1) Czy ktoś zjadł konkursową pizzę Wejście Smoka za darmo? ciekawy24 przeciętnie (1) Obsługa bardzo niemiła, jakość potraw bez szału, a klimat w środku... P. Najgorsza pizza jaką jadłem. 40 zł za 50 cm to niby dobra cena ale nie za to ochydztwo które dostałem. (1) Ciasto smakowało jak słony, stwardniały i na wpół surowy zakalec. Sera... Lagnar OMIJAĆ Z DALEKA! Totalna porażka!!!! (1) Ogólnie sprawa wygląda tak. Pizza 51cm na pewno nie ma tylu cm (bo pudełko ma... Gonzales Pizzeria na 5! (2) Biorąc pod uwagę nocne godziny otwarcia pizza jest wspaniała! Pa tragiczne jedzenie (3) nie miła obsługa , jakość jedzenia tragiczna - zwłaszcza pizzy podanej na... Kaszek Po prostu najlepsi !!! (1) Miła obsługa,doskonałe pyszne jedzenie,jak i jakość potraw.Fantastyczna... Daniel Karkówka... a właściwie jej brak. (1) Zamówiliśmy grillowaną pierś z kurczaka z mozzarelą i pesto oraz karkówkę w... Kocioł