pizza znacznie poniżej niż jakąkolwiek kiedykolwiek jadłem w Gdańsku (1) pizza uboga żal dostawa +10 złotych patologi pierwszy raz tak biedną pizze... ja Dobra (1) Jak na tę godzinę świetnie i co się do obsługi przypierdalacie ? Dupę mają... Maniek Bardzo smaczna pizza (1) Kolejny raz jadłem i sie nie zawiodłem pizza Kocur.Dowozik szybciej niz... Nocne gastro:)
Obiadki wspaniałe (3) Ze zdziwieniem czytałam opinie na temat funkcjonowania tej placówki.... Starsza pani wszystko ok (1) Pizza była smaczna polecam michał świetna pizzeria (1) Świetna pizzeria nocna. Bardzo szybki dowóz, pizza przywieziona ciepła. Ilość... Bartek Beznadziejna obsługa (1) Pizza nawet, nawet, ale obsługa beznadziejna. Zblazowane panienki kelnerki,... A Spoko Pizza (1) Pizza bardzo dobra,i bardzo ładnie wyglądała. Chrupiące ciasto i składników... Michal okropna pizza (1) znajomi polecili, zamówiliśmy w nocy, pan przyjmujący zamówienia bardzo miły... niezadowolona dostawa na telefon (3) Witam, kilka dni temu zamówiłam 2krotnie pizze z dostawą do domu. Pierwsza... JUSTYNA MB - opinia (1) Zamówiliśmy ze znajomymi pizzę, Pani kazała czekać na nią godzinę. Po 2h... MB świetne miejsce ! (1) polecam jak najbardziej! obsługa PRZEmiła ! ceny całkiem całkiem, pizza... marta bardzo dobre dania obaidowe (1) szybki dojazd , przepyszne obiadki duzo suruwek , polecam :) hans Nie polecam na dowóz. (1) Dwukrotnie zamawiałem pizzę i dwie zapiekanki, a te ostatnie były w formie 4... olek2 Dorota - opinia (5) Filet z dorsza, który zamówiłam był pełen ości. Nie wiedząc o tym zabrałam... Dorota Bardzo dobre jedzienie (1) Pizza najlepsza w Gdańsku waldek Mega ! Polecam ! (1) Polecam jak najbardziej dania z Piatto Blanco ! Szczególnie pizze czosnkową... bajera REWELACJA (6) REwelacja przez duze R:) musze powiedziec ze pizzeria ma super obsluge i... Marzena Słodziutki kucharzyna :* (3) Miałem okazję skosztować specjałów owej pizzerii. Najbardziej do gustu... Buzol Zupa z workiem !!!!! Sprawa do SANEPIDU (2) Beznadzieja!!!! Zniżka studencka na dowóz nie obowiązuje a w kremie z... ja