Student - opinia (1) Brawo pizza pyszna na cieniutkim ciescie i najwazniejsze nie załuja... Student Top pizza! (1) Great food, pizzas were delicious. In Poland only in Warsaw u can find take... James Bardzo dobra pizza (1) Kilka razy zamawiałem z tej pizzeri do firmy i muszę przyznać, że jest... Bartek
rewelacja (1) byłam kilka razy gosciem w tej pizzeri i musze przyznac ze ciasto... smakosz zmienna pizza z ohydnym czerwonym sosem (1) Potrafi być smaczna, potrafi także rozczarować. Kształt okręgu pizzy nie... Cyryl & Qra PIZZA DANIA PIWO (1) Pizza- Smaczna Polecam Watpie Zeby Gdzie Kolwiek Była Lepsza Skoro (niby)... TEZ Wrzeszcz super (1) polecam naprawde warto zjesc przepyszną pizze , jadlem z dziewczyna czosnkowa... marek Rewelacja (1) Jestem pod wielkim wrazeniem pomyslu:) Obsluga bardzo mila zawsze chetnie... Magda Klient - opinia (1) jedzenie dobre jak i na miejscu tak i na wyjazd nie czekaliśmy zbyt... Klient Szkoda słów (1) Pizza o ile tak można to nazwać jest nawet dobra w smaku problem w tym, że... azr MEGA :) (1) Rewelacja, jestem zachwycony! Jedzenie przepyszne. ceny przystępne a jaka... Grześ Przepyszna PIZZA (1) Jeszcze takiej pizzy nie jadłem w życiu. Smaczna , wygląda apetycznie i co za... Jacek polecam (1) Byłam w tej pizzerii i muszę przyznać, ze obsługa jest bardzo miła, a pizza,... Nitka