Uwaga (...) (1) Wszedłem do tej śmiesznej knajpy usiadłem przy barze, pomimo że były jedynie... Głodny KPINA! (4) CZEKAŁAM NA PIZZE (z zegarkiem w ręku) ponad 2 godziny! I to ma być pizzeria... Panda Porażka (1) Nie oczekuje się wiele od pizzy zamówionej w nocy. Drogi dowóz rozumiem, bo... tomskey
Dowóz taksówką (1) Dowóz na Przymorze Małe z Wrzeszcza za 8zł, mam paragon i zatrzymam sobie na... Łuaksz Nieścioruk ODRADZAM!! (4) PIZZA SUROWA Z ZAKALCEM W ŚRODKU!! dziwny posmak. czas oczekiwania 2 godziny.... młoda para Banda nie kompetętnych ludzi (1) Obsłóga jest conajmiej na poziomie podstawówki i to samego początku ponieważ... Hubert Rewelacyjna pizzeria (2) Byłem tam (wczoraj) na dzień kobiet, zamówiłem pyszną pizzę i byliśmy mile... Michał Piatto Blanco (1) Zamowilam w tej pizzerii makaron ze szpinakiem z sosem... Bozena z Zaspy pysznie (1) trafiłam do tego lokalu poprzez reklamę na chodniku, jestem mile zaskoczona... Karolina Całkiem, całkiem (1) Zamawiałam pizze tylko przez telefon co prawda, fakt, że Pani, która... a.kan Bardzo przeciętnie (1) Jeśli chodzi o obsługę na miejscu nie mam nic do zarzucenia, telefonując... M. ceny (1) 23 zł za pizze z mieszanym serem? nie ciekawie. Lubie zjeść dobra pizze i... koneser pizzy ZADOWOLONA (1) KIEDYS TO ZNACZY Z ROK TEMU ZAMAWIALISMY PIZZE I MUSZE POWIEDZIEC PORAZKA ,... MONIKA Smakosz - opinia (1) Zamówiłem pizze z Piatto Blanco, gdyż od dłuższego czasu za mną chodziła.... Smakosz Szczerze polecam (1) Bardzo często zamawiam jedzenie, nigdy się nie zawiodłam. Jedyne co mi nie... Maja Drogo i malo głównego składnika (1) Zamówiłem danie pt. "ciekawy kurczak", ale prawidłowa nazwa tego dania... Red3miasto JESTEM W SZOKU! Nie polecam (1) 2 razy zamawialem w Piatto Blanco jedzenie! Niesety drugi raz byl ostatnim!... Andrzej Michal - opinia (1) Bardzo dobre jedzenie, wyśmienite ciasto pizzy(cienkie,chrupiace) tylko ceny... Michal TRAGEDIA!!! (1) Tak więc jeśli chodzi o obsługę, Pani odbierająca telefon sympatyczna,... Konsument Klientka - opinia (1) pyszne obiady! konkretne porcje. mimo dalekiej odległości od lokalu obiady... Klientka