Dotyczy nowego Waszego sklepu na rogu W. Radtkego i 3 Maja

Jestem Waszym klientem od lat. W dniu wczorajszym wszedłem do nowego sklepu na Wójta Radtkego ( parę kroków od mojego domu ). Przez osobę, która mnie obsługiwała zostałem potraktowany lekceważąco. Kupowałem dwie drożdżowki. Usłyszałem - "gdzie pieniądze" i ironiczny uśmiech do innych klientów z oczekiwaniem aprobaty. Mam 62 lata. Pracowałem w PLO jako oficer - kierownik działu na statkach ( m. innymi 10 lat na Stefanie Batorym ). Opowiadziałem to żonie - powiedziała, że i ona spotkała sie z tym samym. To obsługa jest dla mnie nie ja dla obsługi.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dotyczy nowego Waszego sklepu na rogu W. Radtkego i 3 Maja

Czytając tą opinie nie wiem co ma wspólnego Pana praca na statku jako oficer, a obsługa w cukierni. Również jestem klientem od nie dawna przy ul. Wójta Radtkego i uważam , że obsługa w tym punkcie jest profesjonalna i bardzo uprzejma. Widać, że nie ma Pan innych problemów w dzisiejszych czasach , gdzie społeczeństwo jest smutne , nieżyczliwe i aroganckie (mówię tu o klientach). Bardzo polecam cukiernie Justynka przy ul. Wójta Radtkego . Pozdrawiam i życzę więcej pogodnych dni.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Dotyczy nowego Waszego sklepu na rogu W. Radtkego i 3 Maja

Panie Adamie, więcej uśmiechu na buzi. Sądzę, że nie chodziło o to, aby Pana lekceważyć, tylko najzwyczajniej rozbawić. Pan nie zrozumiał żartu (być może nadto specyficznego poczucia humoru ekspedienta(tki) i afera gotowa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Dotyczy nowego Waszego sklepu na rogu W. Radtkego i 3 Maja

Jestem wrecz odwrotnego zdania. Wg mnie obsługa na Wójta jest bez zarzutu, wszystkie panie ekspedientki od poniedziałku do niedzieli uprzejme i uśmiechnięte, jak każda kobieta mają i swoje humory,ale i za to je kochamy ;) Troche wyrozumiałości Panie "Oficerze"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Dotyczy nowego Waszego sklepu na rogu W. Radtkego i 3 Maja

Zgadzam sie z tym , ze maja swoje humory , najczesciej złe humory co fatalnie wpływa na jakość obslugi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0