Cukiernia Justynka

Cukiernie i piekarnie Lodziarnie

Gdynia, Antoniego Abrahama 14

daras - ocena (1) Najlepsze lody w mieście i bardzo smaczne drożdżówki daras Piotr - ocena (1) Kupuję w Justynce dość często babkę panettone. Jest pięknie wyrośnięta,... Piotr Ryszard - ocena (1) od lat nie zmieniona receptura (lody,mini ptysie,pieczywo to wszystko smaczne... Ryszard
Adrian - ocena (1) Najlepsze drożdżówki jakie jadłem. Adrian drtygrys - opinia (1) Klasyka. Niektórych odstraszy klimat lat 90-tych, ale za nim kryje się dobra... drtygrys Sassy - opinia (1) Byłam dzisiaj na lodach . Hossa inflacyjna w Justynce . Pani za 2 kulki za 12... Sassy Anna - opinia (1) Bardzo smaczne wypieki i rewelacyjne lody Anna Natalia - opinia (1) Dawno nie jadłam tak pysznych eklerek! Ciasto jasne, neutralne i puszysty,... Natalia E. - opinia (1) Justynka to najlepsza cukiernia na świecie! Nic nie przebije ich pączków,... E. E. - opinia (1) Justynka to najlepsza cukiernia na świecie! Nic nie przebije ich pączków,... E. Ewa - opinia (2) Miła Pani zapakowała pączki (poprosiłam 10 z dżemem). W domu okazało się, że... Ewa Anna - opinia (1) Dziękuję za wspaniały torcik urodzinowy dla mojego dziecka - wspaniały smak... Anna Przepyszne lody (1) Lody i kawa w Justynce są przepyszne, ciasta zresztą też. Chodzimy całą... Beata Nieprzyjemny strażnik (1) Jestem stałym klientem cukierni. Ostatnio byłem wraz z córką i wnukami jak... Władysław Ż Przepyszne weganskie lody! (1) Lody weganskie najlepsze jakie jadlam kiedykolwiek. Sklad tez jest calkiem... natalia Rewelacyjne lody (1) Byłam u Państwa z całą rodzinką na lodach pierwszy raz i muszę przyznać że są... Kasia energia pozytywna (1) lokalik nie za duży , przyjazny, obsługa nad wyraz uprzejma, a i szef często... 3 mieszczka Tort komunijny rewelacja (1) Zamówiliśmy tort na komunie luwr- pierwszy raz ten smak- był przepyszny.... Ola Zamówienie tortu na pierwszą komunie świętą (1) W skrócie, Tort pokazowy w lodówce niczym nie przypomina tortu zamówionego.... Piotr Miła obsługa (1) Byłam klientką Państwa cukierni w sobote, tzw. dzień red bulla. Polecano mi... marlenka4467@wp.pl