Cukiernia Justynka

Cukiernie i piekarnie Lodziarnie

Gdynia, Antoniego Abrahama 14

Justynka Abrahama14 (1) Niemiła obsługa, niemożność płacenia kartą płatniczą z mało przyjemnym... Marek Wyborne bajaderki i keks (1) Nawet gdyby inne ciasta były niedobre (a z tych co próbowałem to są co... Macias Pyszne torty!! (1) Torty są przepyszne ! Szczególnie tort cookies , z nutelą i kawałkami... Patricia Es
obsluga (1) Nieuprzejma obsluga, ale wypieki smaczne maria Dotyczy nowego Waszego sklepu na rogu W. Radtkego i 3 Maja (5) Jestem Waszym klientem od lat. W dniu wczorajszym wszedłem do nowego sklepu... Adam Nowakowski Nowy personel (2) W zeszłym tygodniu byłam klientką przy ul. Wójta Radtkego. Pani która mnie... Klientka Adam Gogół - opinia (2) W dniu 23.12.2014r o godz.14,07 robiliśmy z żoną zakupy ciast w Waszym... Adam Gogół To BYŁA moja ulubiona cukiernia (2) Od pewnego czasu w kawiarni przy Abrahama w Gdyni personel zastawia krzesłami... aw chroniczny brak drozdzowek z czarną porzeczką (1) Panie nie przyjmują do wiadomosci, ze klienci wolą drożdzòwki z... Halina Wąs Piękny tort (1) Zamówiliśmy tort na 40 urodziny- był tradycyjny, przepyszny- goście z całej... Maja Przepyszne ciasta (2) Zrobiliśmy na święta zakupy w Justynce- wszystko było przepyszne i świeże.... Ania Najlepsze rogale (1) Takich rogali nie ma nigdzie - są przepyszne, jak zresztą inne ciasta. Tak... Ania Gdynianka (2) TŁUSTY CZWARTEK W JUSTYNCE - PORAŻKA W poniedziałek 24 lutego na ul. Abrahama... Gdynianka Obsługa (3) Witam, kupuję w Justynce od lat, od dłuższego czasu mam wrażenie że obsługa... Jadwiga pyszne lody (1) Uważam, że są to najlepsze lody w trójmieście, jestem z Sopotu, ale przez... Zuza najlepsze, domowe lody (1) z czystym sumieniem polecam. jestem w ciąży a lody z Justynkowej Gdyni... słodka mama Tort komunijny (1) Polecam wszystkim torty komunijne Biblie- goście i my byliśmy zachwyceni... Wiktoria Justynka najlepsza cukiernia w Trójmieście (1) Polecam Wszystkim tą cukiernię! ;) Waldek Nie kupowac ! (1) Skoro zamykają sklep tuż przed nosem klientów, podeszliśmy do drzwi i nagle... Lipa porazka (1) Zamawialam tort na wazna uroczystosc i nie dosc ze musialam doplacic 60zl to... julia