Cukiernia Justynka

Cukiernie i piekarnie Lodziarnie

Gdynia, Antoniego Abrahama 14

tort weselny 16.06.2012 (1) Bylam gościem na super weselu świetnie zorganizowanym w Dworku Admirał w... Wiktoria Przestrzegam przed tortami weselnymi (1) Wraz z mężem zamówiliśmy tort na nasze wesele w Justynce (skusiły nas dobre... m. Bezmyślna obsługa (3) kilka dni temu mój syn wraz z dwójka przyjaciół zamówili na swoje osiemnaste... Aneta
Cukiernia na Abrahama (1) Wszystkim polecam Justynkę na ul. Abrahama obsługa bardzo miła stale u nich... klientka Naprawdę świetna (1) Gdy mieszkałem w Gdyni byłem stałym klientem, od kiedy zamieszkałem w Redzie... Radek polecam (1) polecam kasia pyszne (1) JESTEM STALA KLIENTKA I Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM CUKIERNIE Z KAWIARNIA NA... DANUTA podziękowania (2) Serdecznie dziękuję za przygotowanie torta na 18-te urodziny mojej córki.... Iza pyszne ciasta (1) ostatnio mieliśmy imprezę firmową i zamówiliśmy tort w Justynce za moją... Iza tort weselny (1) dziekuje za pyszny tort weselny:) marta moje ulubione miejsce (1) do Justynki chodzę codziennie, bo mają najlepsze ciasta i kawę, obsługa jest... Anna tort weselny (1) był znakomity nigdy w życiu takiego dobrego nie jadłam goście chwalili smak i... Marzena (koala) obsluga!! (2) Co robi pani ekspedientka pare minut przed godzina 8, kiedy schodzą się... zrazony byly staly klient doskonały tort weselny (1) DZIĘKUJEMY BARDZO ZA TAK WSPANIAŁY TORT WESELNY. GOŚCIE BYLI ZACHWYCENI I MY... KASIA tort ze zdjeciem (1) zamówiłam tort na imienieny ze zdjęciem tort w smaku dobry ale zdjęcie... kasia KOMUNIJNA WIELKA KLAPA !!! (1) CUKIERNIA ZAGUBIŁA ZAMÓWIONY DUŻO WCZEŚNIEJ TORT KOMUNIJNY, NA KTÓRY ZOSTAŁA... Lena