Domi - opinia (1) Pani dr jest przemiłą osobą. Jest zaangażowana, wnikliwa i opiekuńcza.... Domi Jeśli z boreliozą to właśnie do pani doktor (1) To chyba jedyny tak profesjonalny specjalista (specjalistka:)) w regionie... Agnieszka godna zaufania i bardzo miła (2) Zanim trafiłem do dr Hlebowicz od kilku lat walczyłem z boleriozą. Jak się... Tomasz
Polecam! (1) Od momentu rejestracji, do samej wizyty - pelen profesjonalizm! Choć póki co... Bartek Borelioza - choroba do wyleczenia u specjalisty (1) Boreliozę tak jak każdą chorobę zakaźną trzeba leczyć u specjalisty, a nie u... Janusz Za zdrowie warto zapłacić, POLECAM ! (1) Ponad pół roku chodziłam od lekarza do lekarza, a czułam się coraz gorzej.... Zula Szybko i profesjonalnie (1) Pani Doktor w bardzo prosty sposób tłumaczy medyczny problem oraz możliwe i... Anna Super! (1) Cierpliwie wytlumaczy i pomoze, empatyczna i rzeczowa, kazdy przypadek... Marcin Bardzo polecam!!! (1) Pani Doktor dzięki dwóm specjalizacjom z neurologii I chorób zakaźnych... Iza Polecam (1) Bardzo dobra i profesjonalna Pani doktor. Podejście do pacjenta rzadko teraz... Andrzej