Powiększyłam piersi u dr Muraszko w maju 2012r Było to moim marzeniem od kilku lat, niestety ze względów finansowych odkładałam to w czasie. Jednak w maju nadszedł ten czas kiedy mogłam poddać się operacji. Zabieg miałam wykonany w Oliwie na Tetmajera. Muszę szczerze polecić obsługę, m.in. lekarza anestezjologa. Bardzo zwracają uwagę na to by wyniki badań przed operacją były jak najlepsze. Byłam przeziębiona i operacja, która miałam zaplanowaną na 18.05 została przełożona o dwa tyg aż w pełni nie wyzdrowieje. Po tym czasie zjawiłam się ponownie z wynikami i anestezjolog zgodził się na zabieg. Panie pielęgniarki też były dość miłe. Nawet na dzień po zabiegu, a wypadało to w dzień dziecka zostałam poczęstowana po śniadaniu ciastem ;)
o dr Muraszko dowiedziałam się od znajomej, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Lekarz skromny, spokojny, opanowany i przede wszystkim emanuje od niego ciepłem. Jest na prawdę fachowy w tym co robi i bardzo delikatny. Z efektów jestem zadowolona bardziej niż mogłam to sobie wyobrażać. Raz w roku pojawiam się na wizytę kontrolną. Wszystko wyszło idealnie a ja wreszcie pozbyłam się kompleksów i poczułam się kobieco. Dr polecę każdemu z zamkniętymi oczami!