Dr Olszewski

Witam, Byłam ostatnio na USG 3D u Dr Olszewskiego.Bardzo zależało mi na tym, by obejrzeć dziecko i mieć jak najwięcej ujęć właśnie Maleństwa. Po USG wyszłam rozczarowana, gdyż lekarz wykonywał głównie badania i pomiary dziecka, a buźkę i sam 3wymiar trwał dosłownie chwilkę.Rozumiem, że lekarz ma zadanie zrobienia badań, ale ja przyszłam w konkretnym celu, obejrzeć dziecko. To,że jest z nim wszystko w porządku, to wiem, bo chodzę na regularne wizyty do innego specjalisty i mam robione kompleksowe badania. Doktor jest z pewnością dobrym lekarzem, ale jeśli chodzi o USG 3D, to na pewno nikomu nie polecam!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dr Olszewski

Przeciez z kazdej wizyty u dr Olszewskiego dostajesz plyte z filmem z USG,wiec mozesz sobie ogladac do woli w prywatnym zaciszu. Gabinet ginekologiczny nie sluzy do pokazow filmow pelnometrażowych tylko do sprawdzenia czy wszystko jest w porzadku z Twoim i dziecka zdrowiem. Nie wiem o co Ci chodzi, jeśli poszłaś tam w konkretnym celu to trzeba było o tym doktorowi powiedzieć, a nie teraz sie żalić bez sensu. Pan doktor prowadzi moją ciążę (jestem w 30tc) i nie mam żadnych zarzutów, to świetny fachowiec, polecam bardzo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dr Olszewski

Pomyłka w adresie - lekarz to nie fotograf, który zrobi sesje zdjęciową, lekarz jest od kontroli prawidłowego rozwoju Twego dziecka i leczenia!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0