Magda - opinia (1) Wkładka wymieniona bardzo szybko i bezboleśnie (spodziewałam się sporego... Magda Olga - opinia (1) Bardzo szybka pomoc w wystawieniu e-recepty, dodam, że wiadomość napisałam w... Olga Iga - opinia (1) Zdecydowanie nie polecam .Pani doktor mam wrażenie idzie na ilość nie jakość... Iga
Ola - opinia (1) Polecam z całego serca klinikę olszewscy.w szczególności Panią doktor Hannę.... Ola Barbara Krawczyk - opinia (1) Napiszę krótko, dziękuję Pani Doktor. U Pani nie czuję się anonimowa i... Barbara Krawczyk Marta M - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z wizyt e Klinice Olszewscy, których celem był test... Marta M Anna - opinia (1) Polecam Panią Doktor Hannę Olszewską. Ma ogromną wiedzę i umiejętności. Jest... Anna Kamila - opinia (1) Leczyłam się u Pani Olszewskiej. W skrócie: zajmowała się moim problemem przy... Kamila Kasia - opinia (1) Byłam wyjąć spiralę bo mój ginekolog aktualnie nie przyjmuje - ogromnie się... Kasia NIE POLECAM !! (3) Chodziłam do Dr Olszewskiej 1,5 roku 3 razy w miesiącu. Miałam problemy z... Karolina depends on what kind of service you need (1) I went to see the male doctor not the female so I will only report my... Brooklyn gal Profesjonalizm, fachowość i przystępne ceny (1) W Klinice Olszewscy byłam po raz pierwszy. Z pełna odpowiedzialnością polecam... Ewa Sopot Dr Olszewska bardzo dobra lekarka ale ceny zaczynają być z kosmosu (1) Witam, Chciałam podzielić się z Państwem swoimi spostrzeżeniami a mianowicie... Ola Nie polecam dr Olszewskiego (1) Jedyny plus dzisiejszej wizyty to dostępny termin. Często chodzę do lekarzy i... Sasza8888 usg prenatalne (1) Polecam usg wykonywał dr. Olszewski. Wszystko wytłumaczył krok po kroku. Na... j. f NIE POLECAM !!! (1) Chodziłam do Dr Olszewskiej 1,5 roku 3 razy w miesiącu. Miałam problemy z... Karolina Pani doktor z powołania (2) Dr Olszewska prowadzi moją trzecią ciążę i nie zamieniłabym jej na żadnego... mamajz Lekarz z intuicją (2) Dałabym Pani Doktor milion gwiazdek, ale skala tylko do 6. Po pierwsze -... Mama 2 Dobry lekarz i dobry człowiek (2) Dr Hanię Olszewską pierwszy raz spotkałam 6 lat temu. W przychodni na... ~ A.P. Przerost formy nad treścią (2) Niby wszystko ok. Byłam na usg polowkowym u J. Olszewskiego. Sprzęt super... Weronika