Ceny z kosmosu (2) Skorzystalam z usg polowkowego u dr.Olszewskiego.Sprzet owszem nowoczesny nie... Zawiedziona Za 300 zł lepiej kup sobie coś ładnego :) (2) Do doktora Olszewskiego chodzę od dwóch lat, chyba z przyzwyczajenia :/Teraz... Ciężarówka Super Gabinet (2) Jeszcze nigdy nie byłam w takim gabinecie. Czysto, świeżo. Wspaniałe... Anna
Kompleksowa opieka (2) Do dr Hanny Olszewskiej trafiłam po ponad półrocznej "próbie" diagnozy u... Kamila cena za dekoracje, czy za badanie? (2) Samo wejście do piękniutkiej, różowej, przesadnie zdobnej kliniki wzbudziło u... nieróżowa Dr Olszewski - nie polecam (7) Nie polecam. Nic się nie dowiedziałam o moim dziecku. Na pytania z łaski... Nie zadowolona Dr Olszewski -> przyszłe mamy radzę wam szukać kogoś innego (3) Do doktora zgłosiłam się na potwierdzenie ciąży (moja pierwsza ciąża).... kasia ja polecam (3) Chciałabym też zwrócić uwagę, że nastąpiła zmiana i oddzielnie jest recepcja... Daria pielegniarka do wymiany (4) Dr Olszewska wydaje sie byc dobrym lekarzem. Jest mila, delikatna, odpowiada... Kat polecam :) (2) Jak najbardziej polecam chodzę do doktora Olszewskiego od czerwca prowadzi... karolina Polecam (1) Wizyty odbywałam u obojga - i Pani doktor, i Pana doktora. Oboje są fachowi,... a. Dr. Olszewski (negatywny!!) (1) Przyszłe mamy, omijajcie z daleka gabinet tego Pana! Przyjechalam na kolejne... Emilia dr Hanna Olszewska pozytywna ocena (1) Pani Doktor umie delikatnie badać i dokładnie też. Trzeba trochę z niej... ddd Parę słów o dr Olszewskiej (1) Wybór świetnego lekarza w danej specjalizacji zawsze jest dla mnie... Aga Nie polecam (1) Prowadziłam ciążę u Pana Olszewskiego, wszystkie wizyty oczywiście z humorem... pacjentka po moich doświadczeniach nigdy więcej (3) Pani Doktor zdiagnozowała, ze moje dziecko będzie miało zespół Downa. Chyba... Lena Polecam w nagłych przypadkach NIEZASTĄPIONY :) (2) Dr Olszewski poratował mnie w nagłej sytuacji kiedy 6 innych lekarzy odmówiło... Emilia Dr Olszewska - dobry ginekolog, ale jak jest problem... (1) Dr Olszewska jest miła, kulturalna, wizyta u niej jest bezstresowa, badanie... lea Nie polecam (1) Jeśli chodzi o prowadzenie ciąży, to nie mam zastrzeżeń. Pani Doktor miła,... Zawiedziona zdecydowanie nie polecam (1) W lipcu 2010 roku byłam na wizycie u dr Olszewskiego. Celem wizyty było... krytyk braku kompetencji