zdecydowanie polecam (1) dr Olszewski to bardzo dobry i kompetentny lekarz. Prowadził moją pierwszą... lina POLECAM! (1) Swietny lekarz,yłam na usg 3d,adanie przeprowadzone ardzo szczegółowo i w... kasia Naganna (1) Pan doktor nie umie wykryc jednej z najgorszych chorob toxoplazmozy ignoruje... Domi
Dr Olszewski- POLECAM (1) Przy pierwszej wizycie byłam strasznie zestresowana, bo mam złe skojarzenia z... Dorota dr Olszewska - niekompetentna lekarka (2) dr Olszewska podczas USG powiedziala mi, ze moje dziecko ma downa. Badanie... ola Dr Hanna Olszewska (1) Wspaniała pani doktor. po raz pierwszy przekonałam się że wizyta u ginekologa... Anula Dr Olszewski (3) Witam, Byłam ostatnio na USG 3D u Dr Olszewskiego.Bardzo zależało mi na tym,... julkasi ważne dla kobietek w ciąży (1) Pani doktor jest bardzo miła. Jednak zmieniłam lekarza, gdy wystąpiło... Kasia wizyta u ginekologa może być bezstresowa... (1) Od roku jestem pacjentką dr Hanny Olszewskiej. To wspaniała lekarz!... Elżbieta Grzonkowska. Myślałam, że będzie super ale się pomyliłam (1) Wszystko było ok, Pani doktor uprzejma, odpowiadała na każde pytania, wizyty... Karinka polecam jak najbardziej! (1) Świetny lekarz, cierpliwy, wyrozumiały, wyjaśnia wszelkie wątpliwości, obawy.... Hannah dr Olszewski (1) Polecam! Fachowe podejście do pacjenta, kompetencja i rzetelność. W końcu... Agusia dr Olszewski (1) Byłam na usg 3d. Badanie przeprowadzone bardzo szczegółowo, dostałam dvd oraz... marta_malbork Dr Olszewska - rewelacyjny lekarz (1) Miałam przyjemność korzystania z usług Pani Doktor. Osoba niezwykle miła i... M. Anna - opinia (1) Polecam dr Olszewskiego, jestem miło zaskoczona poziomem leczenia i... Anna Z pewnością polecam dr Olszewskiego (1) Osobiście uważam, że dr Olszewski jest kompetentnym fachowcem, który chętnie... Ewelina polecam Panią doktor Olszewską (1) Jest miła i delikatna,chodzę do niej do gabinetu prywatnie,opieka super czuje... Ewa