Karolina - opinia (1) Pani Doktor bardzo miła i rzeczowa. Nie była to wizyta na ilość ale z... Karolina Ewelina D - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Konkretna, z dużą wiedzą i... Ewelina D Polecam w 100% (1) Byłam u Pani doktor na konsultacji neurologicznej z 5 i 2,5 letnim synem.... Karolina
polecam (1) Wizyta u pani doktor długo pozostanie w pamięci.Od dłuższego czasu szukaliśmy... hanna Agata - opinia (1) Polecam w 100% super podejscie do dziecka wszystko fajnie wytlumaczone i... Agata Szczerze polecam w imieniu swoim i małej pacjentki (1) Pani doktor za każdym razem podchodzi do badania w sposób fachowy i pełen... Lidia Gorąco polecam Panią Doktor. (1) Gorąco polecam Panią Doktor. Wykazuje się duża wiedzą kliniczną i poradzi... Adam O WSPANIAŁY LEKARZ! (1) Dzisiaj jestem po wizycie. Pani doktorprzyszła na drigu dzień po moim... Sarah Wyjątkowe zaangażowanie (1) Napiszę krótko i na temat: pełen profesjonalizm, zaangażowanie i wiedza. No i... Marta i Martynka Opinia (1) Dziecko korzysta z usług Pani Doktor od kilku lat. Polecam ją szczególnie za... Wiesław Kopeć Lekarz z powołaniem. (1) Polecam! Synek zdiagnozowany i wyleczony. Bardzo dziękuję. Staś z mamą A Lekarz godny polecenia !!!!! (1) Postanowilam napisać ten komentarz gdyż znalazłam kompetentną i przemiłą... Szcześliwa Mama Z pełnym przekonaniem.... (1) Szybka reakcja oraz kompetencja skutecznie poprawiły stan zdrowia mojego... Szczęśliwa mama Adasia Wspaniala Pani Doktor! (1) Z pomocy Pani Doktor korzystaliśmy kilkakrotnie.Jestesmy bardzo... Mama Majki Pełen profesjonalizm!!! (1) Pani doktor jest świetnym specjalistą, według mnie jest to lekarz, któremu w... Mama Huberta ŚWIETNY LEKARZ (1) POLECAM WSZYSTKIM PANIĄ DOKTOR. TO BARDZO KOMPETENTNA OSOBA. POMOGŁA MI... SYLWIA polemac!!!!! (1) bardzo serdecznie polecam, pani miła, cierpliwa z miłym podejściem do małego... mama zatroskana polecam (1) Szczerze polecam Pania Doktor!! Pani Doktor przeprowadzila dokladne... mama Lenki POLECAM (1) byliśmy bardzo zadowoleni.Pani dr.to miła i ciepła kobieta.podeszła do... paulina g. świetny pediatra (1) Zgadzam się z innymi opiniami, że Pani Doktor jest dobrym, rzeczowym... tata