Drausal Salon Urody

Salony kosmetyczne Makijaż permanentny

Sopot, al. Niepodległości 739/1

Polecam (1) Makijaż brwi na najwyższym poziomie, polecam każdemu, oczekiwany efekt, miła... S.Kaminska Pani Magda (1) Zdecydowałam się na trwały makijaż brwi u Pani Magdy. Serdecznie polecam !!!... Marta Prądzińska Makijaz permanentny brwi (1) Zachęcam do zrobienia sobie makijażu permanentnego w Drausal u Pani Magdy.... Anita K
Fantastyczny salon !!! (1) Polecam wszystkim serdecznie. Cudowna , profesjonalna obsługa. Robilam... Anitulek Luksus dla każdego (2) Serdecznie polecam Salon Urody Drausal. Idealne miejsce na relaks i chwilę... Laura Makijaż permanentny z klasą (2) Wczoraj poddałam się po raz pierwszy zabiegowi makijażu permanentnego brwi.... Laura Najlepszy salon w jakim byłam! (1) Do salonu Drausal trafiłam z polecenia przyjaciółki, która od dawna... Marta Brwi permanentne (1) Jestem bardzo zadowolona z usługi Magdy, która wykonała mi makijaż... Lilianna Polecam! (2) Polecam wykonanie makijażu permanentnego w salonie Drausal. Jakość usług na... Justyna bardzo miło, ale dla mnie za drogo (1) za zabieg na twarz, hennę i maseczkę na dłonie zapłaciłam 500 zł. To trochę... Katarzyna Jeszcze tu wrócę ! (1) Byłam raz na zabiegu na twarz i z całą pewnością mogę powiedzieć, że będę tu... Katarzyna Zadowolona (1) Jestem stala klientka tego salonu.Bardzo lubie tam chodzic,gdyz atmosfera... ania Polecam makijaż permanentny! (2) Jestem pod ogromnym wrażeniem efektu końcowego moje kreski, wykonane ręką... Kamila Warto! (1) Namówiła mnie znajoma i żałuję, że tak późno dałem się przekonać.... depron Doskonały makijaż permanentny! (1) To jest mój kolejny makijaż, ale kreski na powiece i usta dopiero u pani... Ela Najlepszy! (1) Pani Monika u której byłem na zabiegu kwasami poinformowała bardzo dokładnie... gdanszczanin Sposób na piękniejsze jutro ;) (2) Polecam ten salon dla kobiet,które w profesjonalny sposób chcą zadbać o swoją... Alicja suuuuper (1) To jest moje miejsce. Polecam ten salon każdemu marlena Maja (1) Rewelacja. Polecam! Komfortowo, kameralnie i profesjonalnie. A co... Maja Polecam:) (1) Jestem bardzo zadowolona z wysokiego poziomu usług i przemiłej obsługi. Ula