Drausal Salon Urody

Salony kosmetyczne Makijaż permanentny

Sopot, al. Niepodległości 739/1

Kasia - opinia (1) najlepsza w swoim fachu pani magdalena mistrz mistrzów Kasia Ania Krzemińska - opinia (1) Usługa na najwyższym poziomie. Polecam :D Ania Krzemińska Salon godny polecenia (1) Jestem w trakcie dosc bolesnych zabiegow, ale dzieki atmosferze, jaka pani... Agata
Polecam (1) Zdecydowanie polecam. Wielokrotnie na przestrzeni lat decydowałam się na... Marlena Usunięcie makijażu permanentnego brwi (1) Pani Magda uwolniła mnie od koszmarnie zrobionego makijażu permanentnego brwi... Natalia Makijaz (1) Goraco polecam Pani Magda wykonala makijaz permanentny moich brwi wyszly... Alicja Profesjonalizm w każdym calu;) (1) Pani Magda, jest mistrzynią w swoim fachu! Praca, jest jej pasją, to pewne!... Aneta Pani Magda uratowala mi twarz (1) Nie wyobrazacie sobie jak to jest patrzec w lustro wstajac rano i plakac.... A. Brwi jak marzenie (1) Kiedy dojrzałam do decyzji o wykonaniu makijażu permanentnego brwi, moja... Ewa !!Polecam!! (1) Makijaż permanentny w tym salonie to udana inwestycja w swój wygląd.... Aga Gorąco polecam (1) W kwietniu zrobiono mi w salonie makijaż permanentny brwi.Byłam i nadal... Nina polecam (1) Polecam makijaż permanentny u p. Magdy! Zadowolona klientka ania wszystko na najwyższy m poziomie! (1) Robiłam makijaż permanentny u pani Magdy. Muszę przyznać, że jestempod... Kama Salon kosmetyczny (1) Rewelacyjne podejście do klientki, piękny wystrój i 100% profesjonalizmu pani... Malwina ocena (1) Serdecznie polecam- profesjonalna obsluga! odwiedzę ten salon na pewno... klaudusia Pełen profesjonalizm !!! (1) Bardzo polecam wszytskim Paniom gabinet Drausal! Niedawno poddałam sie... Magda 100% zadowolenia:) (1) Regularnie, od lat poddaję się zabiegom na twarz... M.Z. zachwycona (1) Pierwszy raz korzystałam z usług pani Magdy w pięknym nowoczesnym salonie.... B.K. Salon urody "Drausal" (1) Regularnie odwiedzam ten salon, co świadczy, że nigdy się nie zawiodłam ani... A.Z. Makijaż permanentny- POLECAM!! (1) Bardzo polecam usługi tego salonu. Pełen PROFESJONALIZM, cudowna atmosfera i... Agnieszka