Fajnie (1) Przytulny sklep, miła obsługa, rowery przygotowane do sezonu. Wszystko ok. Agnieszka i Tomek Zakup roweru (1) Wiosna, ja i chęć zakupu roweru. Szukałem wiele na internecie, jestem już... Arek B. Brak profesjonalizmu w obsłudze klienta. (2) Zwłaszcza takiego, który przychodzi z małą sprawą. Może sam sklep jest... Marek Wierzbicki
100% POLECAM (1) Niedawno w DREROWERY kupiłem swój upragniony rower "na dużym kole".... Michał Polecam (1) Polecam, miła fachowa obsługa, bez naciągania na dodatkowe koszta jak to mi... Aga Wymiana hamulców i domontowanie akcesoriów (1) Przyjechałam starym rowerem mojego taty, a wyjechałam porządnie odnowionym... Ania Dre rowery - opinia (1) Bardzo dobry sklep i serwis rowerowy z fachową i kompetentną obsługą oraz... kasprra POLECAM (1) W Dre Rowery zakupiłem dwa rowery i poleciłem ten serwis i sklep sąsiadom.... ... Centrowanie koła (1) Choć na rowerze jeżdżę sporo (2000-3000 km rocznie) i tak już regularnie od... Michał Waligóra Dobry start (1) Kupiłem kupon na serwis w dre rowery. Czasem można spotkać się z gorszą... AZ Wzorowy serwis (1) korzystałem z serwisu po raz pierwszy i na pewno nie ostatni. Przyzwoity... Michał polecam (1) Obsługa miła, naprawa w serwisie szybka i skuteczna, niskie ceny części.... esse daniel - opinia (1) niskie ceny, wysoka jakosc serwisu, miła obsługa daniel